Z Buků přijeli muži s potupnou prohrou 1:7

0
V jednom zápase dáš víc jak pět branek a v druhém dostaneš. Článek zaslal Jakub Daniel. Děkujeme!

FC Mladé Buky - Sokol Vítězná 7:1 (5:1)

Branky: Štěpánek 3, Ruml, Klossovski, Csámpay, Kancok - Kobrýn.

Rozhodčí: Lebeda.

ŽK: 1:2.

Diváků: 30.

Do Mladých Buků přijela 3. Vítězná a to, že nepůjde o nudný zápas bylo jasné hned v 7. minutě, kdy už na ukazateli svítilo skóre 3:1. Nejprve skóroval Štěpánek po přihrávce od Rumla, o minutu později skóroval za hosty po rohovém kopu Kobrýn. O další minutu později pak ztečoval hlavou Tůmovu střelu do hostující brány Ruml. Poté se hra až do 24. minuty uklidnila, v tu dobu vysunul Ruml do samostatného nájezdu Štěpánka a ten suverénně zvýšil na 3:1. Hosté v tu chvíli zabrali a dokázali zahodit místy až neuvěřitelné šance, buď jim v tom zabránil dnes skvělý Vataha a nebo branková konstrukce. A tak opět trestali mladobučtí, Tůma vyvezl míč a předložil ho Klossovskému, který pěknou ranou z 25 metrů zvyšoval už na 4:1. Hned o 2 minuty později zafungovala opět spolupráce po ose Ruml - Štěpánek a druhý jmenovaný mohl slavit hattrick. V závěru poločasu ještě podtrhl hostující zmar Vrbata, který neproměnil pokutový kop. V druhém poločase hosté ubrali a začali se spíše soustředit, aby nedostali ještě více branek. To se jim však také nepovedlo, v 53. minutě vrátil Kancok Rumlův roh na malé vápno a tam si ho našel Jirka Csámpai, který tak zaznamenal 3.branku ve svém 3. jarním utkání. O 10 minut později si ještě našel ve vápně Sucháňův centr Kancok a opravil stav na konečných 7:1. Poté se utkání spíše dohrávalo. Nutno podotknout, že výsledek je pro hosty až krutý, domácí vítězství je však naprosto zasloužené.

Nyní čeká muže trénink ve čtvrtek od 18h., který byl přesunut kvůli dešti z úterka a v sobotu 1.6. od 17h. přivítají na svém hřišti lídra soutěže Baník Žacléř, tak snad se jim podaří překvapení a napravení reputace z Buků.

Prohra s týme na 10.místě znamená ne jen vysokou prohru, když chybělo hned několik hráčů, ale také propad v tabulce na 4.místo. Ke všemu do konce sezóny čeká muže již jen 3 utkání, kde v sobotu nyní přivítají lídra tabulky Baník Žacléř, který v sezóně ještě neprohrál, pak zajíždí na horkou půdu do Jánský Lázní, kde to bude také těžké, Jánské na jaře docela sbírají body a jsou již na 8 místě, poslední zápas odehrajeme doma s Volanovem, který je již hned za námi a ztrátou pouze 2 bodů na nás. Pokud by při troše štěstí muži posbírali 9.bodů a soupeři nad nimi klopýtli, tak skončí na 2 nebo 3.místě, ale opačně kdyby vše prohráli tak se mohou i propadnout až na 8.místo, byla by to škoda, ale vše je jen v rukou mužů, jak k zápasu přistoupí a trochu o tom štěstíčka, tak jim držme pěstičky.