Zimní přestávka v podání druhého týmu tabulky 1.A třídy sk. A – Olomoucký kraj

0
Zimní přestávka - SK Chválkovice z.s.

Příprava na jarní část sezóny započala již u většiny klubů napříč soutěžemi v ČR. Jak je na tom momentálně druhý tým 1.A třídy sk. A v Olomouckém kraji, tedy SK Chválkovice z.s.? Na pár otázek jsme se zeptali pana Michala Ponížila, který dělá předsedu v klubu SK Chválkovice z.s.

 

Jste spokojeni s probíhající přípravou na nadcházející část sezóny?

"Letošní zimní přípravu jsme rozhodli zahájit později než bývá zvykem. Máme za sebou tedy pouze včerejší úvodní trénink. Slibujeme si od toho, že hráčům diky tomu vydrží hlad po fotbalu i do začátku jarní sezóny."

 

Je přes zimní přestávku něco, na čem jste potřebovali zapracovat, oproti hernímu představení z podzimu?

"V lednu nám odstoupil trenér “A” týmu Bob Šnajdr, jednání s vytipovanými trenéry nevyšla. Jaro tedy dotrénuje dosavadní asistent Alexandr Bačík, který bude mít za úkol navázat na kvalitní herní projev z podzimu."

 

Absolvoval tým nějaké vícedenní soustředění, například na horách?

"Soustředění máme naplánováno na příští týden v Centru zdraví Bohuňovice."

 

Přivítali jste přes zimní přestávku nějaké nové posily do Vašeho týmu, případně jaké?

"Širší kádr pro zimní přípravu byl doplněn o pár hráčů “B” týmu a na zkoušku máme jednoho klučinu z nižší soutěže. Další posily v plánu nejsou, chceme především udržet současné hráče."

 

Dotáhnutí ztráty sedmi bodů na první místo není nereálné. Co myslíte, že bude rozhodující v jarní části, a co musíte udělat proto, abyste tento bodový rozdíl smazali?

"Rozhodující určitě bude, jak se nám a Bohuňovicím podaří navázat na kvalitní výkony z podzimu. Pro nás bude nejdůležitější soustředit se na sebe a každý zápas odehrát, jako by to byl ten rozhodující."

 

Panu předsedovi děkujeme za zodpovězení otázek a přejeme hodně úspěchů v nadcházejí jarní sezóně.

 

AUTOR: TOMÁŠ VODIČKA

Štítky

Ostatní Olomoucký | 1.A třída sk. A SK Chválkovice

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.