Slovan Frýdlant, jarní boj o záchranu!

0
Zimní příprava a zásadní změna ve fotbalovém klubu ve Frýdlantu může napomoci k záchraně.

Podzimní část sezony nepřinesla fotbalistům Slovanu Frýdlant příliš mnoho radosti. Tento klub, hrající přebor Libereckého kraje, se momentálně nachází na poslední příčce soutěže. Ve třinácti odehraných zápasech dokázali pouze devětkrát vsítit gól do soupeřovy brány.

 

Momentální forma však není hráčům ani vedení lhostejná, a proto učinili důležitý krok. Zásadní změnou, kterou se tento klub ležící na okraji Jizerských hor pokusí zachránit v soutěži, je výměna na postu hlavního trenéra. Miloslav Ulihrach, který oblékal i dres pražské Sparty Praha nebo Slovanu Liberec, je už plně součástí týmu a zapojil se tak do zimní přípravy. Ta začala už 8.ledna. Fotbalisté trénují dvakrát týdně na umělém povrchu. Od 19.1.2019 mají na programu také přípravná utkání, jejichž víkendová pravidelnost potrvá až do 16. března. „Výsledky zatím nejsou podle našich představ, ale aspoň vidíme, že je stále na čem pracovat a posouvat se kupředu," řekl dvacetiletý hráč Vojtěch Barac. Na severu Čech tak mají jasný cíl. Udržet mužstvo mimo sestupové příčky a věřit v lepší jarní část sezony.

 

AUTOR: Karel Domes

Štítky

Ostatní Liberecký | Krajský přebor Slovan Frýdlant

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.