Novinky v týmu FK Olympie Zdice

0
Snažili jsme se získat zajímavé informace o Olympii Zdice. Dozvíte se o aktuálním dění v týmu, náladě a očekáváních před novou sezonou.

K rozhovoru jsme zvolili Michaela Macourka, představitele klubu FK Olympie Zdice.

 

Jaká u vás panuje nálada před začátek jarní části sezony ? 

Nálada je u nás dobrá, podzimní část skončila pro nás úspěšně. Jsme s postavením v tabulce spokojeni a můžeme se v klidu soustředit na jarní část.

 

Zimní příprava je v plném proudu, jaký máte program vy?

Jsme přihlášení na zimní turnaj v Berouně, kde odehrajeme ještě čtyři utkání. Máme naplánované i krátké soustředění v Krušných horách, kde si dáme trošku do těla. Na generálku jsem si pozvali Zavidov.

 

Přivedl váš klub nějaké posily nebo sázíte spíše na odchovance ? 

S podzimní části jsme byli spokojeni, takže jsme nebyli moc aktivní v hledání nových posil v tomto termínu. Spíše jsme si připravovali nějaké posily na letní přestupní termín. V tomto termínu přišel pouze brankář Patrik Melzer z Králova Dvora. Celkově náš kádr tvoří téměř zdičtí odchovanci, tak to máme nastavené. Máme pár nadějných dorostenců, které by jsme chtěli na jaře více začlenit do A-týmu.

 

Kdo by měl být tahounem mužstva a převzít na sebe odpovědnost za výsledky ? 

Sázíme spíše na týmový výkon, ale samozřejmě odpovědnost a tahouni týmu by měli být starší hráči. Napadají mě bratři Svobodové a Jirka Krůta, který je důležitý pro naši útočnou fázi.

 

Výsledek se kterým byste byli spokojeni po sezoně ? 

Chtěli bychom udržet naši výkonnost. Chceme skončit co nejvýše, půjdeme od zápasu k zápasu a uvidíme, jak to dopadne. Z mého pohledu, kdybychom byli do třetího místa, tak by to byl úspěch.

 

AUTOR: Vojtěch Valášek

Štítky

Ostatní Středočeský | 1.B třída sk. E TJ Olympie Zdice

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.