Sulislavský Karel Hanzlík: Těžíme hlavně z domácích utkání

0
S fotbalem začínal už v pěti letech. Zahrál si v klubech jako Motor Záchlumí, Baník Stříbro, TJ Jiskra Erpužice, ale nyní kope právě tam, kde začal dělat své první fotbalové pokroky. Řeč je o Karlu Hanzlíkovi z FK Sokol Sulislav.

Jak hodnotíte podzimní část sezony?

Začátek podzimu hodnotím kladně. Bylo velké očekávání, jak si povedeme v soutěži. Plán byl střed tabulky, to se nám více méně povedlo. Poslední ani předposlední místo to nebylo, takže super. I když by to určitě mohlo být lepší. Těžíme hlavně z domácích utkání, kde často bodujeme. A na venkovní zápasy nás bohužel jezdí poskromnu, to je pak těžké sbírat body i venku.

 

Jak bude vypadat příprava? Méte naplánované přátelské utkání?

Přípravu jsme již zahájili. Již proběhlo pár tréninků výkonového charakteru. Co se týče přátelských utkání, tak ty máme domluvené. Samozřejmostí je i soustředění, kde určitě nezůstane opět tričko suché. 

 

Jaké máte fotbalové ambice do budoucnosti?

Abych pravdu řekl, v podstatě osobní ambice mám jen ve zlepšení fyzičky a určitě dotáhnout to na jaře s týmem co nejvýše. Jinak nějaké ambice nemám. Hrát, dokud to zdraví dovolí.

 

Jaké cíle má Sulislav na jaře?

Určitě ty nejvyšší. Nebylo by špatné první místo. Ale zůstanu při zemi. Určitě se budeme snažit jezdit ve více lidech na venkovní utkání a více se motivovat na utkání, a tak by mohlo přijít i lepší umístění v tabulce.

 

Jak vypadaly Vaše první fotbalové krůčky? Kdo Vás k fotbalu přivedl?

Začnu odpovědí na otázku, kdo mě přivedl. V mém mládí ještě tolik neovládaly svět telefony a počítače. Takže jsme denně chodili ven a hráli fotbal den co den. Ti lepší a větší kluci hrály v nějakých týmech. A to mě, jakož to velkého fandu fotbalu táhlo už od mala. Být hvězda třeba jako v té době Ronaldinho. A tak jsem chtěl hrát soutěž také. A tedy první krůčky byly na obyčejném dětském hřišti. Kde se od rána do večera hrával fotbal s klukama, kteří za Sulislav hráli. A tak sem přišel hrát také. Nepamatuji si, jak dobrý jsem byl nebo nebyl. Ale vím, že mě to nehorázně bavilo. 

 

Máte nějaký oblíbený tým, nebo hráče?

Ano mám. Je to Manchester City. Jinak samozřejmě Viktoria Plzeň. A hráč David Silva.

 

Jaké si myslíte, že máte fotbalové přednosti? Na čem by se dalo naopak zapracovat a zlepšit?

Dle mého posouzení je to univerzálnost, tvrdost a rychlost. Naopak by šlo určitě zapracovat na technice, přehledu a střelbě. 

 

S kým z týmu si nejvíce rozumíte?

Nerad jmenuji jednotlivce. Celý tým je super. A to nejen na hřišti ale i mimo něj. 

 

AUTOR: DOMINIK DOLEŽAL

Štítky

Aktuality z klubu Plzeňský | Tachov | Okresní přebor TJ Sokol Sulislav

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.