Polnička prohrála přípravný zápas s Pohledcem

0
Polnička v přípravném zápase jako loni prohrála s Pohledcem 0:2.

K přípravnému utkání se na umělé trávě ve Žďáře nad Sázavou sešly týmy Polničky a Pohledce. Polnička začala utkání aktivněji, ale nic co by ohrozilo pohledeckou bránu. I Pohledec zatlačil na polničskou obranu, ale opět nic co by zavánělo brankovou příležitostí. Největší šanci na vstřelení branky měla Polnička, ale útočník Průža nedokázal samostatný únik na brankáře proměnit v úvodní branku utkání. Zhruba v dvacáté minutězápasu zahrával Pohledec rohový kop a v souboji s útočníkem si Martin Podloucký vstřelil vlastní branku - 0:1. Do konce poločasu měla více ze hry Polnička, ale opět nic co by vedlo ke vstřelení branky.

I ve druhém poločase Polnička začala aktivněji, ale buď střela z dálky neměla razanci a nebo střela z blízka neměla přesnost. Byla to, ale opět chyba polničské obrany, která zavinila šanci pro Pohledec. Po faulu v obraně měl Pohledec výhodu pokutového kopu, kterou pohledecký hráč tvrdou a přesnou střelou k tyči bez problému proměnil - 0:2. Do konce zápasu si již žádný z týmů nevytvořil výraznější příležitost na změnu skóre. I přes prohru předvedla Polnička solidní výkon a také pohledečtí se za svoji předvedenou hru také nemusejí stydět. Celé utkání proběhlo ve skutečně přátelském duchu.