Rozhovor s Leonou Michalcovou, mladou dámou v kopačkách z Hradiště u Písku, která nadchla Zbytiny

0
Leona Michalcová přijela v sobotu 4.srpna na fotbalový memoriál Jana Tobiáše do Zbytin jako hráčka Sokola Bavorova 35+, kde posílila hlavně zadní řady. Hrála velmi dobře a ukázala, že Hradiště u Písku, kde hraje divizi žen, mají velký potenciál. Leona byla perfektní a ukázala, jak hraje moderní obránce. Na turnaji zastínila nejednoho muže a po zásluze přebírala cenu nejlepší hráč turnaje. Byla i pod přísným dozorem svého taťky.

Za jaký celek haješ a proč sis zahrála na turnaji ve Zbytinách?

Hraji za celek Hradiště u Písku divizi žen a můj post je útočnice. Ve Zbytinách jsem proto, že mně to nabídl taťka, který hrával a stále hraje aktivně fotbal a potřebovali hráče, aby jich bylo dost. Jsem moc ráda, vůbec jsem neprotestovala a těšila jsem se sem.

 

Mužský turnaj - jaká je to zkušenost a navíc jaké je to zahrát si s taťkou?

S taťkou i ostatními je to paráda. Dali mě do obrany a prý běhej, jsi nejmladšíj tak to musíš vydržet. Snažím se hrát co nejlíp a hlavně to chlapům nekazit. Jinak s chlapama je to legrace a všichni si tady užíváme, jak na hřišti, ale i v době, kdy nehrajeme. Mají to tady skvěle připravené. No a s taťkou to je super, opět výborná zkušenost a moc si toho vážím, že mě sem vzal, hodně mi to dává, fyzicky i technicky.

 

V Hradišti hraješ divizi žen, jaký je cíl klubu pro letošní rok a chcete třeba postoupit do vyšší soutěže?

Loňská sezóna byla výborná, uhráli jsme třetí místo, v týmu jsme si s holkama sedly a tohle umístění bylo pro nás velkým úspěchem. Jsme dobrá parta  s normálními cíli, jít zápas od zápasu a uvidíme, jak nám budou vycházet zápasy. V Hradišti je to super, máme dobrou partu a já jsem tam moc ráda a již se těšíme na mistráky.

 

Jaký je tvůj fotbalový v Evropě, či na světě a vzor doma ?

V Evropě Ronaldo a tady Česku Lukáš Vácha.

 

Sparta, nebo Slavia?

Sparta.

 

Pro fotbalunas ze Zbytin Ladislav Beran

 

Štítky

Ostatní Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A TJ Zbytiny

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.