FOTO: Vřesina vstupuje do své jubilejní sezóny

0
V aktuálním ročníku Přeboru mužů oslaví své 70. výročí založení celek TJ Vřesina. V sobotu 4. 8. tak přišel čas na oslavu, kdy se představili jak ti nejmenší, tak ti zkušenější.

V sobotu 4.8.2018 se hřiště ve Vřesině v parném letním dni oblékli do svátečního. Jelikož místní oddíl Tělovýchovné jednotky oslavil své sedmdesáté narozeniny.

 

Při této příležitosti se od 9:30 uskutečnil turnaj žáků za účasti muřstev Komárova, Štěpánkovic, Skřípova a  dva týmy místního TJ. Tento jubilejní turnaj vyhrálo družstvo ze Štěpánkovic, které následovalo skřipovské mužstvo a následně oba dva kluby ze Vřesiny. Tabulku uzavíralo družstvo Komárova, pro které to byly první utkání v jejich kariéře a i tak předvedlo perfektní výkon. 

 

Po ukončení tohoto turnaje se uskutečnilo slavnostní zasedání předsednictva klubu za účasti pamětníků kopané ve Vřesině a pozvaných hostů. Při tomto aktu byly předány pamětní diplomy pro občany obětující svůj volný čas pro chod TJ Vřesina.

 

Vrcholem celého dne bylo utkání mužů proti družební obci Gmině Kornowac, kdy se Vřesinští po první polovině ujali vedení 4:2 a toto vedení uhájili také na konci utkání, ve kterém zvítězili 7:4. 

 

Utkání v rámci oslav 70 let založení bylo také generálkou na ligové utkání, které máme již za týden.

 

Po tomto utkání proběhla volná zábava. 

 

autor: Ondřej Teichmann

Štítky

Aktuality z klubu Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.