TURNAJ TŘÍ OKRESŮ

0
44. ročník turnaje mužů ve velké kopané.

V sobotu 28. července 2018 se uskutečnil tradiční turnaj v kopané mužů. Letos již 44. ročník Turnaje tří okresů uspořádal s nadšením oddíl kopané Jiskry Vír v areálu fotbalového hřiště Na Bahnech.

 

Za velkého tepla, ale na perfektním trávníku se sehrálo celkem 6 zápasů. Hrálo se systémem každý s každým s hrací dobou 2 x 25 minut. Program dne oživily poprvé dovednostní soutěže pro jednotlivce, které nominovali trenéři jednotlivých týmů. K bezproblémovému průběhu turnaje přispeli zkušení rozhodčí a nadšení pořadatelé.

 

Pro hráče a fanoušky bylo připraveno výborné občerstvení a TOMBOLA.

 

Konečné pořadí:

TJ ROZSOCHY TJ SOKOL JIMRAMOV JISKRA VÍR FC BOROVÁ-TELECÍ

 

Nejlepší hráč: Pazdera Aleš, FC Borová-Telecí

Nejlepší střelec: Jaroš Alex, TJ Rozsochy

Nejlepší brankář: Havel Marek, Jiskra Vír

 

Velké dík patří partnerům celého turnaje, účastníkům a skupině pořadatelů, kteří stojí za úspěšným turnajem. Přístí rok opět na viděnou ve Víru :-)

 

Celý program dne a výsledky jednotlivých zápasů a dovednostních soutěží si můžete prostudovat ve fotogalerii.

 

 

https://www.facebook.com/jiskravir/

Štítky

Turnaj více mužstev Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída Jiskra Vír TJ Sokol Jimramov TJ Rozsochy

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.