FOTO: Sportovní slavnosti ovládlo družstvo Koree

0
Každoroční sportovní svátek kopané se uskutečnil ve Vřesině na hřišti

Tradiční sportovní svátek kopané ve Vřesině se letos uskutečnilo za nepříznivého počasí. V pátek byl diskokarneval s Ondrou a Filipem. V sobotu se uskutečnilo tradiční klání družstev Hajduku, Koree a Mexika. 

Druhý den započal ve 13:00 nástupem všech mužstev. Družstvo Koree jako domácí tým již bylo na hřišti. Naopak družstvo Mexiko dorazilo jako již je tradicí průvodem s tradičními ponči a klobouky a Hajduk dorazil s historickým vozem. Turnaj rozhodoval zkušený sudí Jiříček ve spolupráci se zkušenými čárovými Víťou a Vojtou. První utkání odehrála domácí Korea s Mexikem s výsledkem 3:1. V druhém utkání nastoupilo poražené Mexiko proti Hajduku a opět padlo tentokráte 5:3. Ve finále nastoupily proti sobě týmy Hajduku a Koree. Domácí tým se ujal rychlého vedení 2:0, ale Hajduk se snažil s výsledkem něco udělat, ale dokázal jen snížit na 2:1. Korea tímto výsledkem obhájila loňské prvenství.  

Nejstarším hrajícím účastníkem se stal Richard Fojtík z Hajduku.

Večer společně všichni účastníci turnaje oslavili výsledky na párty s kapelou COVERBAND. 

Výsledek turnaje:

1. Korea

2. Hajduk

3. Mexiko

V neděli se uskutečnilo tradiční rodinné odpoledne za účasti ženského týmu amerického fotbalu OSTRAVA DIAMONDS a ukázky výcviku psů a dalších zajímavých ukázek. Pro nejmenší byly nachystány růzé druhy zábavy. 

Organizátoři děkuji všem, kteří přidali ruku k dílu a zapojili se do organizace a také všem sponzorům.

Štítky

Ostatní Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor TJ Vřesina

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.