Padesátiletý šéf Čechie Vykáň dal gól na Vyšehradě

0
V souboji s divizním nováčkem Čechií Vykáň vedl B-tým Slavoje Vyšehrad ještě čtyři minuty před koncem rozdílem dvou branek, zápas však nakonec skončil remízou 4:4. Ve fialovém dresu hostí se objevili tři bývalí fotbalisté Vyšehradu: záložník Viktor Žampa, útočník Jiří Dalekorej a střídající 45letý Artur Maxhuni.

První šanci zápasu měl právě Žampa, střelou bez přípravy ale minul Štikovu bránu. O tři minuty později Šindler přihrál Macejovi, ten byl ve vápně hostí faulován a penaltu proměnil Hanz-lík: 1:0! Vykáň mohla vzápětí vyrovnat, Dalekorej ale trefil tyč. Domácí tým pak promarnil čtyři šance zvýšit své vedení: dvě měl Pusch a po jedné Macej s Vacíkem, který ale i tak odehrál svůj zatím nejlepší zápas od svého příchodu z Bohemians 1905.

Nedáš – dostaneš a Středočeši vyrovnali, když Štiku přehodil chytrým obloučkem hrající 50letý trenér Vykáně Leggeri: 1:1. Sedm minut po změně stran Gibilov rozehrál zprava rohový kop a našel přesně hlavičkujícího Vacíka: 2:1! V 63. min. po dalším rohu Hanzlík trefil tyč, míč se ale odrazil k Vacíkovi a ten se trefil tentokrát nohou: 3:1! Tento stav se rozhodl změnit exslávista Lukáš Jarolím, v 72. min. centrem z trestného kopu našel nabíhajícího Dalekoreje a ten hlavou snížil: 3:2. Jen o minutu později však po přihrávce od Maceje zase zvýšil Kubík: 4:2!

Vypadalo to, že zvítězí Vyšehrad B, tím spíš, když v 82. min. měl čistou gólovou šanci Macej, ale jen smůla mu zabránila zvýšit na 5:2: jeho střela se otřela o záda jednoho z protihráčů a skončila v zámezí. V 86. min. L. Jarolím střelou přímo z trestného kopu snížil na 4:2 a v 87. min. Di Marco vyrovnal na konečných 4:4.

Slavoj Vyšehrad B – Čechie Vykáň 4:4 (1:1)

Přípravné utkání v sobotu 3. března 2018. Branky: 52. a 63. Vacík, 16. Hanzlík z pen., 73. Kubík – 40. Leggeri, 72. Dalekorej, 86. L. Jarolím, 87. Di Marco. Rozhodčí: Hradil – Král, Burda. ŽK: Gibilov (Vyšehrad B). Diváků: 15

AUTOR: MICHAL KUNC

Štítky

Přátelské utkání Divize C Pražský | 1.A třída sk. A FK Čechie Vykáň FC Slavoj Vyšehrad B

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.