FOTO: Mrazivé porovnání sil dvou celků okresních přeborů Moravskoslezského kraje

0
V dnešním mrazivém utkání odehráli své první přátelské utkání mužstva Kunína a Vřesiny na neutrální půdě v Bílovci. Utkání sice mráz trochu mráz poznamenal, ale všichni se zahřáli hrou, kterou předváděli hráči na umělé trávě.

Utkání započalo v docela dobrém tempu, na to, že to bylo pro oba týmy úvodní utkání. Zpočátku ovládli hru hráči okresního přeboru Opava, kteří měli více za hry, ale finální nahrávka se jim tolik nedařila. Do první vážné akce se dostal Jirka Vitásek přibližně v první polovině prvního poločasu, ale prázdnou branku netrefil. Mezi další hráče, kteří se předvedli dobře v prvním poločase byl například Filip Rončka. Tým okresního přeboru Nový Jičín předvedl jen pár ojedinělých výpadu k Vřesinské bráně, které nebyly moc nebezpečné. Po chybné obranné formaci vřesinského mužstva však dokázalo kuninské mužstvo skórovat v 45. minutě.

                Ve druhém poločase vřesinské mužstvo dominovalo a pokračovalo ve vývoj utkání z prvního poločasu. K vyrovnání utkání mohlo dojít po nařízené penaltě, kterou mohl proměnit sám faulovaný Martin „Bogy“ Boháč, ale gólman jeho myšlenku přečetl. Ten své zaváhání po chvilce napravil, když se míč po ose Vítězslav Čech – Filip Rončka dostal k němu a nechytatelnou střelou vyrovnal. Výsledek utkání pak otočil na stranu vřesinské ekipy Filip Rončka.

                Na konci zápasu si Vřesina vedení pohlídala a Kunín se k ničemu nedostal.

 

TJ VŘESINA - TJ KUNÍN 2:1 (0:1)

 

AUTOR: Ondřej Teichmann

Štítky

Přátelské utkání Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor TJ Vřesina Moravskoslezský | Nový Jičín | Okresní přebor Moravskoslezský | Nový Jičín | IV. třída sk. B Sokol Kunín Sokol Kunín B

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.