FK Vroutek si v přípravě poradil s Kadaní

0
První přípravné utkání FK Vroutek a první výhra. Pět branek v síti účastníka krajského přeboru a utkání s nadprůměrnou úrovní ze strany obou mužstev. Hráči natěšení na zápas předvedli rychlý a zajímavý fotbal okořeněný osmi brankami.

V sobotu 20. ledna 2018 v 10.00 hod se odehrál na úmělém povrchu v Kadani první přípravný zápas fotbalistů FK Vroutek. Za soupeře si vybrali účastníka krajského přeboru ústeckého kraje mužstvo FK Tatran Kadaň. I když vroutečtí nastoupili v neúplné sestavě s několika dorostenci, přesto byli svému soupeři vyrovnaným soupeřem a dá se říci, že po většinu hrací doby měli i více ze hry. Přesto, že se jednalo o první zápas v přípravě jak pro hosty, tak pro domácí, byla úroveň hry na velmi dobré úrovni a obě mužstva hrála s chutí a nasazením. Projevilo se to i na počtu vstřelených branek. Utkání určitě splnilo svůj účel a trenér L. Klíč mohl být spokojen.

 

Zde je jeho hodnocení celého utkání:

"První přípravné utkání proti účastníkovi oblastního přeboru jsme zvládli jak herně, tak výsledkově. Na hráčích byla vidět chuť do hry, hráli jsme s nasazením a vzhledem k velmi rychlému povrchu i slušně kombinačně. Jediné co lze hráčům vytknout bylo neproměňování vyložených brankových příležitostí, kterých jsme si vytvořili opravdu hodně ."

 

Výsledek: FK Tatran Kadaň – FK Vroutek 3:5 (1:2)

 

Branky: Chroust 2 x, Sulovský 2x , Pelikán J.,

Sestava: Klíč M. - Santner, Klíč P., Novák, Heinc, Baierl (70.Balák ), Sulovský, Šimon, Kukla, Pelikán J., Chroust

 

K dalšímu přípravnému zápasu nastoupí Vroutečtí v sobotu 27.1.2018 na UMT v Mostě proti Mostu U19.

 

AUTOR: JAROMÍR HYKL

 

Štítky

Přátelské utkání Ústecký | 1.A třída sk. B FK Vroutek

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.