Krakovany se rozloučily se sezónou trojbojem

0
První Krakovanský lišák je mezi námi. Borci Krakovan se podělili se svými zážitky z rozlučky s čtenáři webu Fotbal u nás.

Sezóna je za námi a s ní i rozlučka. Několik hráčů projevilo zájem o zpestření poslední sleziny v sezóně. Dali jsme tedy hlavy dohromady a vymysleli první ročník Krakovanského trojboje. Soupeři se utkali ve třech disciplínách. Šipky, Prší a Dobble. Zúčastnilo se úctihodných 27 soutěžících. 

 

 

Pravidla byla následující: Prvních osm umístěných dostalo body, které se po všech disciplínách sečetly. V případě rovnosti bodů bylo přistoupeno, k tzv. náhlé smrti. Pivo na EX, kdo vypije první. Stává se historicky prvním Krakovanským lišákem.

 

 

Proč Krakovanský lišák? Jednoduché. Krakovany mají ve znaku lišku, tím, že jsme muži, tak lišák.

 

 

Šipky

301 - zavíraná doblem. Rozdělení do 4 skupin. (Špakova divize,Siřínkova divize, Valentova divize, Novotného divize). Postup 2 nejlepší do semifinále, kde dva nejlepší postoupili do finále A a prohraní do finále B.

Umístění:

Vítězem se stal Zbyněk "Zbyšek" Vodvářka. Černý kuň soutěže Vlasta "Čutka" Chlád skončil na krásném druhém místě, kdy šipky držel poprvé v životě. Třetí se umístil Jiří "Vix" Olexa

 

 

Další disciplína byly Čertovy obrázky, alias Prší.

Nalosováno 5 skupin. (Božecká,Lhotecká,Týnecká,Chrčická a Bělušická.). 3 zápasy ve skupině, 2 nejlepší postupují do semifinále. Ze semifinále 5 nejlepších do finále A, 5 do finále B.

Umístění:

1. Petr "Trkáč" Kozel, 2.Jan "EL Prezidento" Špinka st., 3. Jan "Špinky" Špinka ml.

 

 

A nakonec Královská disciplína Dobble. S přibývajícími hodinami a pivy, to mělo opravdu grády. Bez kvalitního rozhodčího by se tato disciplína neobešla. Hráči museli ukázat skvělý postřeh a tvrdé lokty.

Umístění:

1. Michal "Bax" Věříš, 2. Lukáš "Kelímek" Jelínek, 3. Tomáš "Teoretix" Bubeník

 

 

Následně komise rozhodčích zasedla a zjistila, že tři soutěžící mají stejně 10 b. Jednalo se o Věříše, Kozla a Bubeníka. Proto bylo přistoupeno k náhle smrti. V této dovednostní soutěži s přehledem vítězí Tomáš "Teoretix" Bubeník a připisuje si historicky prvního Krakovanského lišáka.

 

Následně se plynule přechází v bujarý zpěv, který pokračuje do ranních hodin. Někteří náhodní kolemjdoucí připisovali zvuky z krčmy zdivočelé zvěři. Již se těšíme na další ročník Krakovanského trojboje.

 

Honza Špinka ml.

 

Štítky

Přátelské utkání Středočeský | Kolín | Okresní přebor TJ SK Krakovany

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.