V Krakovanech se hrál memoriál J. Kolínského a Z. Mikeše

0
V sobotu 12.8. 2017 se konal již tradiční vzpomínkový memoriál dlouholetých členů J. Kolínského a Z. Mikeše. Již v předešlých letech se udála změna, kdy se již nehraje klasický turnaj, ale jsou dva zápasy jednotlivých domácích týmů. Tento rok hráli hráči béčka s Tetovem a áčko si pozvalo rezervu Čáslavi. Krakovany "B" : Tetov 2:4 Krakovany"A" : Čáslav "B" 3:5

Krakovany "B" - Tetov 2:4

Sestava:

Dostál - Jaborský, Vondrák, Sedlák, Sedlák - Šebek, Morávek, Nehasil, Gerhát - Bubeník, Klokočník

Střídali: Malina, Strejcius, Novotný

I přesto, že béčko vedlo v 65 minutě 2:0, tak z výhry se nakonec radovala "Tetava", kdy během deseti minut dali 4 góly a mohli se jet radovat na letní kino, které v tento den pořádali. Tímto jim děkujeme, že si s námi kopli a pak v klídku mohli jet koukat na filmy.

Krakovany - Čáslav "B"    3:5

Sestava:

Špinka - Kozel, Tlučhoř, Šindelář, Neruda - Olexa, Vodvářka, Hačka, Kutil - Antoš, Dostál

Střídali: Douděra, Novotný, Chvojka

Čáslav na nás vlétla a již v 1. minutě se ujala vedení 0:1. Hru jsme potom vyrovnali a po centru Antoše Dostál srovnal na 1:1. Poločas byl herně vyrovnaný. My ani Čáslav jsme žádný gól nepřidali.

V poločase šel do branky Douděra. Sudí Baroch zkrátil pauzu o pět minut. To zaskočilo asi naše kluky, protože během pěti minut dostali 4 góly a stav byl hrozivých 1:5. Nutno říci, že to bylo po krásných akcích. Následně Čáslav přestala hrát a my jsme začali vystrkovat růžky. Nejprve Novotný snižuje špičkou na 2:5 a následně Kutil pumelenicí k tyči dává na 3:5. Pak šel sám na bránu ještě Novotný a Hačka, ale již gólika nepřidali a zápas konči 3:5.

Obě domácí mužstva prohrála, ale tak to někdy ve fotbale bývá. Uvidíme příští týden, jestli si napravíme reputaci v sobotu od 17 hod v Pátku.

Autor článku: Jan Špinka ml.