Redaktor: okres.prachatice


Článek

Hráčem sezony OP Prachatice 2018/2019 se stal Miroslav Turek z rezervy Blaníku Strunkovice

15.08.2019 12:18 0

Hráčem sezony se stal kapitán rezervy Blaníku Strunkovice  Miroslav Turek. Na druhém místě se umístil kanonýr Gustav Bujok z rezervy Vacova. Třetí místo získal obránce Igor Štangret z Husince.

Reportáž

Rezerva Lhenic podlehla rezervě Strunkovic


Okresní přebor doznal nového formátu a byl rozdělen na dvě skupiny. Ve skupině A se budou potkávat hned tři rezervy a první kolo nabídlo souboj dvou z nich. Domácí rezerva Strunkovic nad Blanicí skončila v minulé sezoně až na jedenáctém místě a touží letos získat mnohem lepší umístění. Naopak rezerva Lhenic skončila na třetím místě a byla v tomto zápase favoritem.


Reportáž

Rezerva Blaníku Strunkovice se rozloučila se sezonou vítězně


Ani jeden z týmů nemá za sebou povedené jaro a tak chtěl aspoň v posledním kole si napravit reputaci. Domácí stadion se slušně zaplnil a domácí fanoušci mohli být spokojení nad vysokou výhrou svého týmu.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Roční.kolo Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2018-2019

 Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A
Jihočeský Prachatice 19.06.2019 15:33 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Roční. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

V zápase plném šancí vyhrál domácí Dub


Hostujicí rezerva měla tradičně problémy se sestavou, navíc stoper Kašpar šel vypomoci A týmu. Zápas nabídl spoustu šancí ve kterém se ve výborném světle předvedli oba brankáři. 


Celkový počet článků: 6