Redaktor: Marek Konfršt


Rozhovor

Těším se na vyhrocené zápasy, říká Tomáš Kříž

 Vysočina | Krajský přebor , Vysočina | 1.B třída sk. A
Vysočina 24.01.2018 09:18 0

Nejlepším hráčem podzimní části Krajského přeboru Vysočina byl zvolen brankář Humpolce Tomáš Kříž, s nímž vám díky Radce Vazačové přinášíme rozhovor.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 12.kolo Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

 Vysočina | Krajský přebor
Vysočina 23.10.2017 20:49 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 12. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Souboj dvou předních celků tabulky ukončil v Nové Vsi domácí nadvládu


Statisticky vyrovnané týmy 7-2-2 s 23 body se utkaly na hřišti v Nové Vsi. Humpolečtí však před tímto zápasem jasně dominovali v minimem inkasovaných gólů ze všech týmů soutěže a to potvrdili i na hřišti, kde jejich obrana v čele s brankářem T. Křížem opět neinkasovala a trefa z 35. miuty Jana Skryji rozhodla o zisku tří bodů.


Reportáž

FOTO: Kalivoda s Gramerem vystříleli výhru Ledči nad Sázavou


Divoká fotbalová přestřelka se konala v Koutech, kde padlo v utkání s Ledčí nad Sázavou osm branek. Za Ledečský tým si pět gólů rozdělil Kalivoda s Gramerem.


Reportáž

Vedoucí tým KP Bystřice nad Pernštejnem naplno boduje už páté kolo


V sobotu se odehrál jediný zápas 12. kola KP v Bystřici nad Pernštejnem, která chtěla úspěšně navázat na sérii čtyř výher v řadě. Proti domácím se postavil celek z Pelhřimova, kterému se podařilo z posledních čtyř odehraných zápasů nasbírat 4 body. Bystřice, tak nastupovala do tohoto zápasu v roli favorita z prvního místa tabulky a důvěra tipujících v domácí vítězství byla vyčíslena 82 %.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 11.kolo Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

 Vysočina | Krajský přebor
Vysočina 16.10.2017 20:34 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 11. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Jaroměřice podlehly vysoko na domácím hřišti Přibyslavi


Další vysokou porážku utrpěli hráči Jaroměřic nad Rokytnou, tentokrát proti soupeři ze spodní části tabulky, na vlastním hřišti, které může mít v případném konečném zůčtování zásadní vliv.

Za domácí hráče se jedinou trefou prosadil Tomáš Kalay. Hosté si branky rozdělili po trase Vykoukal - Vopršal - Pochop - Adamec - Vopršál - Vostál a zmizeli poslednímu týmu tabulky o 8 bodů.


Reportáž

FOTO: Ledeč nad Sázavou přichází o domácí neporazitelnost


11. kolo zdaleka nebylo tím úspěšným pro hráče Ledče nad Sázavou, ti utrpěli porážku na domácím hřišti o které se postaral tým z Polné a utíná tak silnou šňůru Ledečské domácí neporazitelnosti.


Reportáž

Bystřice vítězně v Okříškách


Bystřice si odváží 3 body z Okříšek, které jsou pro mnohé dosavadním překvapením soutěže. Zápas byl opepřen několika zvraty v utkání i červenou kartou.

 


Reportáž

Humpolec nadělil Koutům pět branek


Už 3:0 v prvním poločase vedli domácí nad hosty z Koutů, kteří nedokázali s tímto zápasem nic udělat. Humpolec z tohoto zápasu vychází s čistým štítem a ani hosté z Koutů si s jejich obranou nedokázali poradit.


Reportáž

FOTO: Nová Ves potvrzuje domácí nadvládu


Domácí nadvládu potvrzuje Nová Ves na domácím hřišti, kde má slušné statistiky a v dnešním zápase si poradila s hosty od dálnice hubeným vítězstvím 1:0.


Reportáž

Pelhřimov boduje naplno


Pro tentokrát to odnesli hráči rezervy Velkého Meziříčí, které už v první půli nadělil gól Homolka a Faltýnek. Stav utkání se již nezměnil.


Reportáž

FC Chotěboř vykradla Košetice


FC Chotěboř úspešně navázala na zdrcující výhru z minolého kola a v tomto kole bere 3 body v Košeticích.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 11.kolo Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

12.10.2017 22:47 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 10.kolo Vysočina | Krajský přebor , 2017-2018

 Vysočina | Krajský přebor
Vysočina 09.10.2017 21:42 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 10. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Nová Ves nedala Koutům možnost bodovat


Kouty si v desátém kole nedokázaly poradit na domácím hřišti s Novou Vsí a po remízovém poločase 1:1 se jim další branka vstřelit nepodařila. Tímto výsledkem stále zůstavají na posledním místě s Jaroměřicemi a jediným bodem.


Celkový počet článků: 73