Redaktor: Radek Toman


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Roční.kolo Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , 2015-2016

 Vysočina | Jihlava | Okresní přebor
Vysočina Jihlava 03.07.2016 19:28 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Roční. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

Libor Krejčí, hráč 26. kola:"Postupové ambice nemáme"

 Vysočina | Jihlava | Okresní přebor
Vysočina Jihlava 18.06.2016 12:15 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 26. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Vítězem se stal Libor Krejčí z Antonínova Dolu a rozhovor s ním čtěte níže.

Reportáž

Velký Beranov na závěr rozprášil Cejli!


Poslední zápas těchto celků se odehrál v Cejli na výborně připraveném trávníku a s podporou fanoušků na obou stranách, Beranov dominoval od první minuty a nakonec vyhrál vysokým rozdílem.


Reportáž

Rantířov se na závěr radoval ze tří bodů!


Rantířovská juniorka přivítala na domácím hřišti Nadějov, od začátku se hrál vyrovnaný zápas, kdy se šance střídaly na obou stranách. Domácí nakonec mířili přesně 3x, hosté jen jednou, a tak domácí brali tři body za výhru 3:1.


Reportáž

Jamné odjelo z Batelova bez bodu!


V Batelově se představilo Jamné, ani jednomu z týmů o nic moc nešlo, domácí nakonec po dobrém výkonu vyhráli 2:0.


Reportáž

Brtnice doma bez problémů zvítězila!


Brtnice v posledním zápase sezóny přivítala celek z Telče a po dlouhé době se sešla v dobré sestavě. Na hřišti to bylo vidět, domácí nedali hostům šanci a vyhráli jasně a zaslouženě vysoko 6:0.


Reportáž

Antonínův Důl porazil Luka a končí na bedně!


V Antonínově Dole se v pátek v podvečer odehrál poslední zápas OP pro oba mančafty. Lukám šlo o záchranu, Antonínův Důl ještě bojoval o místo na bedně. Zápas měl vyrovnaný průběh, alespoň do 50. minuty, pak domácí hosty přehráli a zaslouženě zvítězili 3:1 a končí na bedně.


Rozhovor

Vít Molva, hráč 25. kola:"Fotbal beru jako zpestření k atletice"

 Vysočina | Jihlava | Okresní přebor
Vysočina Jihlava 10.06.2016 07:15 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 25. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Vítězem se stal Vít Molva z Velkého Beranova, rozhovor s ním čtěte níže.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 26.kolo Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , 2015-2016

09.06.2016 22:08 0

Polsední kolo OP je zady. Jaké zápasy nabídne? Již v pátek se odehrají dvě utkání. Prvním z nich bude utkání komety jara Antonínova Dola s týmem z Luk nad Jihlavou, které budou bojovat o záchranu. Ve druhém pátečním utkání si to o body rozdají Brtnice s Telčí B, obě utkání mají výkop v 18.00 hodin. Sobota nabídne čtyři utkání. Bítovčice doma uvítají Puklice, půjde o hodně. Batelov doma vyzve Jamné, a bude chtít napravit remízu z předšlého zápasu v Telči. Cejle se doma utká s lídrem soutěže z Velkého Beranova, ani jednomu z týmů užo nic moc nejde. V posledním sobotním zápase se utká Stará Říše se  Ždírcem, utkání v Bítovčicích začíná již v 10.30 hodin, ostatní utkání mají výkop v 16.30 hodin. V neděli hodinu po obědě se v posledním domácím utkání představí Rantířov B, jenž vyzve Nadějov. Naším expertem na poslední kolo se stal rozhodčí Jaroslav Jahoda.

Reportáž

Luka doma nechala tři body Cejli!


Luka hrála další existenční zápas o bytí a nebytí v OP. Posílena o hráče z A týmu však tentokrát podala mdlý výkon a Cejle vyhrála vysoko 2:5.


Reportáž

Rantířov vedení neudržel, Puklice za tři body!


Na puklickou fotbalovou tvrz zajížděl omlazený celek Rantířova s cílem zabojovat o dobrý výsledek. Mladíci v hostující sestavě skutečně potrápili domácí hráče víc než dost, na body to tentokrát nestačilo, domácí vyhráli 3:2.


Reportáž

Průměrný zápas Beranov zvládl!


Utkání týmů z úplné špičky a z chvostu tabulky naznačovalo jednoznačný průběh, leč jisté faktory nasměrovaly zápas do průměrné podívané.

 


Reportáž

Nadějov naděloval - 8:0 se Starou Říší!


Nadějov doma hostil celek ze Staré Říše, očekával se vyrovnaný zápas, avšak vše nakonec dopadlo zcela jinak - domácí úřadovali, a soupeři nasázeli rovných 8 branek!


Reportáž

Brtnice veze všechny body ze Ždírce!


Do Ždírce zajížděla k utkání předposledního kola Brtnice, domácím šlo ještě o druhé místo, to hostům už o nic nejde, zápas nakonec skončil jejich vítězstvím 1:2.


Reportáž

Přestřelka v Telči bez vítěze!


Na hřišti v Telč se strhla pravá fotbalová přestřelka. Domácí vedli, ale svůj náskok prohospodařili, až nakonec vyrovnali v poslední minutě na 4:4.


Reportáž

Jamné doma dostalo šestku!


Jarní jízda Antonínova Dolu pokračuje i po zápase v Jamném. Domácí se sice snažili, dostali se do vedení, ale hosté ještě ěhem poločasu otočili a vyhráli zaslouženě 1:6.


Rozhovor

Petr Tomášek, hráč 24. kola:"V kariéře jsem měnil jen posty"

 Vysočina | Jihlava | Okresní přebor
Vysočina Jihlava 04.06.2016 11:49 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 24. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Vítězem se stal Petr Tomášek a my Vám přinášíme rozhovor s ním.

Celkový počet článků: 226