--

--

Libiš ve druhé půli otočila zápas s Kladnem a slaví tři body!

0

Už po desáté hodině ranní začal první zápas dvaadvacátého kola Divize B. Na domácí hřiště Libiše přijel tým Kladna a oba týmy měly před zápasem v tabulce shodně pětatřicet bodů. V první půli Kladno dělalo domácí obraně velké problémy. A dočkalo se zasloužené branky, když krásnou střelou kladenský útočník vymetl růžek Jungrovi branky a dostal hosty do vedení. Stav 0:1 vydržel až do poločasu a Kladno nedokázalo ve druhé půli navázat na výkon z předchozích pětačtyřiceti minut. Hráče Libiše najednou zdobil rychlý pohyb a kvalitní hra, se kterou si hostující obránci nevěděli rady. A přišel trest, v podobě tří branek. Pod dvě z nich je podepsán Ivan Baratynskyy, který se tak stal nejvýraznější osobu sobotního zápasu.

TJ Sokol Libiš
Václav Havel, asistent trenéra domácích: "Nemohu žádného hráče vyzdvihnout, hráli jsme dobře kolektivně. Kladno je kvalitní tým, tomu jsme přizpůsobili i taktiku - hrát ze zajištěné obrany a sázet na brejky. První půli nás přehrávali, na druhý poločas jsme udělali nějaké změny, v šatně si něco řekli a nakonec to zvládli. Klukům patří velké díky."

M. Jungr [-] - V. Trojan [-] , J. Kabyl [-] , T. Chlapec [-] , J. Těmín [-] - I. Baratynskyy [-] , J. Škoda [-] , O. Kolísek [-] , M. Řepka [-] - T. Petr [-] , J. Bezděk [-]