--

--

Diváci v Litoměřicích viděli sedm branek!

0

Hostující Litol se v rámci dalšího kola Divize B pokusila obrat o body jednoho z lídrů soutěže - Litomeřice. A dlouho to vypadalo, že se tak opravdu stane. Už v první minutě totiž hostující Cáska využil zaváhání litoměřické obrany s poslal Litol do vedení. Po dalších deseti minutách byl stav 1:1, když srovnával k radosti zhruba 350 fanoušků, domácí Pavlíček.  Do kabin se šlo za stavu 3:2 a druhá půle přímo nabádala k dramatickému konci. Jenže Litoměřice vzaly druhý poločas do svých rukou a dvěma brankami rozhodly i výhře 5:2! Okupují tak momentálně třetí příčku tabulky, lídrem soutěže zůstávají Brozany, které hrají svůj zápas zítra.

11.4.2015, 14:00

FK Litoměřice : FK Litol   5:2 (3:2)

Branky: 10' Pavlíček, 37' Novotný, 42' Stožický, 72' a 75' Tichý - 1' Cáska, 34' Ježek

Nejlepší hráč: Tichý (Litoměřice)

FK Litoměřicko
Štefan Knapík, trenér Litoměřic: "Hlavně jsme nechtěli soupeře podcenit a kluci s tím v první půli měli problém. V kabině jsme udělali trochu dusno, vyříkali si vše potřebné a najednou to šlo. "

FK Litol
Pavel Jareš, trenér Litol: "Nevím, co bych k tomu řekl. Litoměřice byly jasně lepším týmem a dělali jsme zbytečné chyby. Takticky byla spousta věcí špatně. Domácí vyhráli zaslouženě."

P. Víšek [-] - M. Novotný [-] , M. Dolejška [-] , L. Beran [-] , J. Dolejška [-] - V. Stožický [-] , M. Rapavý [-] , J. Grunert [-] , J. Novotný [-] - V. Pavlíček [-] , P. Tichý [-]