29. M. Pávek , 73. J. Petrů (p.) , 89. O. Lukashov
0

Zápští potvrdili, že si v závěru podzimu potykali s dobrou formou a porazili v tabulce lépe postavený Králův Dvůr. Nyní už je mezi celky jen jednobodový rozdíl...

Zápy šly do vedení

Králův Dvůr do zápasu nevstoupil špatně, ale první velkou šanci měl domácí celek. Odražený míč si našel cestu k Jelínkovi, který pohotově zakončil a Vávra na poslední míč vytěsnil mimo tři tyče. Domácí hráli trpělivě, Straka zasahoval jen proti propagačním střeleckým pokusům a po půlhodině hry Zápy vedly. Pávek dokázal dostat míč do sítě - 1:0. Další průběh půle toho mnoho zajímavého nenabídl.

Hlídání náskoku

Nebyl to úplně královodvorský den. Hostům chyběla v útoku nápaditost a v 72. minutě navíc Vávra čelil penaltě! Kraus poslal k zemi Jana Jelínka, míč si vzal Jiří Petrů a tradiční exekutor nezaváhal ani tentokrát - 2:0. Pak už si Maškovi svěřenci zkušeně hlídali výsledek a v samotném závěru ještě udeřil čerstvý Lukashov, který ukázal perfektní střeleckou techniku a z trestného kopu upravil na 3:0.