Zápy ovládly souboj kola, hned dvakrát se trefil Petrů

1. J. Petrů (p.) , 8. T. Matějka , 53. J. Petrů , 84. K. Hejný - 88. D. Černý
0

Domácí měli skutečně výborný nástup do zápasu...

Domácím hodně pomohla první minuta - hned v té se totiž pískal faul a Jiří Petrů se nemýlil. skvělý úvod korunovali domácí v 8. minutě, kdy po standardce zůstal před bránou zcele nekrytý Matějka. Domažlice byly takovým vývojem pochopitelně otřeseny a do konce půle toho moc nepředvedly.

Po přestávce hosté přidali, jenomže branky se jako první dočkaly znovu Zápy. Po rohu byl před brankářem Šimánem důrazný stoper Petrů a bylo to 3:0. V 84. minutě pak Zápští využili rychlý útok do otevřené obrany a Hejný na hranici ofsajdu dorazil míč do sítě. Čestnou branku hostů zaznamenal pěknou střelou Černý, který připravil Straku o vychytanou nulu.