8. D. Němec , 17. D. Němec , 27. D. Němec , 38. L. Soldát , 83. P. Haas
0

Ostrovští si museli připadat jako na kolotoči. A to pomalu doslova, neboť se v Sedlčanech konala pouť. Tomu odpovídala také vysoká návštěva, na zápas dorazilo 1 223 diváků! Utkání s bohatým doprovodným programem bylo bohaté i na góly, hlavní slovo si vzal střelec Dominik Němec.

Hattrick za půl hodiny

Tatran na nic nečekal a do dlouho očekávaného zápasu vstoupil pěkně svižně. Ve 4. minutě přihrál Dvořák Haasovi, jenž byl sám před brankářem hostí, ale Süttö stihl secvaknout nohy k sobě a zachránil Ostrovské. O čtyři minuty později byl však i on bezmocný. Domácí brankář Capouch dlouhým nákopem oslovil Dominika Němce, ten obešel dva obránce, udělal hostujícímu gólmanovi kličku a uklidil míč do prázdné brány!

Show sedlčanského forvarda Dominika Němce pokračovala v 17. minutě, když vystihl malou domů a uzmul si míč pro sebe. Jako v prvním případě udělal Süttövi kličku a zvýšili na 2:0 pro Sedlčany. Vydařenou půlhodinku završil Dominik Němec ve 27. minutě, když se po Soldátově pasu do míče opřel z první a trefil se výstavně – hattrick byl na světě! Do konce poločasu ještě přidali domácí jednu branku, když se po pěkné individuální akci Senfta prosadil Luboš Soldát.

Mexiko, Mexiko!

I po změně stran diktovali tempo Sedlčanští, pohodlně si hlídali svůj čtyřgólový náskok a pohlednými kombinacemi bavili ohromnou diváckou návštěvu, která tentokrát čítala 1 223 lidí! „Bůra“ završil v 83. minutě Petr Haas po přihrávce střídajícího Čejdy. Během posledních minut utkání se pak v ochozech párkrát rozjela mexická vlna, která jen podtrhla velmi povedené sedlčanské odpoledne.

TJ Tatran Sedlčany
Obránce T. Řehák: „Před začátkem zápasu jsme všichni cítili obrovskou zodpovědnost. Někdo se na zápas těšil, někdo pociťoval nervozitu. Už jen kvůli tomu jsem rád, že jsme zvládli první půli a zápas téměř rozhodli. Hosty jsme k ničemu nepustili a směrem dopředu jsme konečně dokázali proměnit šance, které jsme měli. Druhá půle se více méně dohrávala. Celkově to bylo povedené utkání, kterému přihlíželo neuvěřitelných 1 223 fanoušků. Pochvalu si zasluhují lidé, kteří tuto akci uspořádali. Dále celý náš mančaft za předvedený výkon a každopádně všichni FANS, kteří utvořili nezapomenutelnou atmosféru!“

FK Ostrov, z.s.
Oficiální facebookový profil klubu FK Ostrov: „Po půlhodině bylo bohužel po zápase, vlastními chybami jsme se připravili o lepší výsledek, to vše před zraky 1 223 diváků. Nedá se nic dělat. Už příští sobotu přivítáme Motorlet, tak snad to bude lepší, uděláme proto všechno!“

P. Capouch [-] - D. Němec [-] , L. Soldát [-] (82. M. Sirotek [-] ) , L. Brotánek [-] , M. Dvořák [-] (55. K. Kvěch [-] ) , T. Senft [-] (65. J. Čejda [-] ) , P. Haas [-] , J. Repetný [-] (69. P. Lípa [-] ) , T. Řehák [-] , M. Kdolský [-] (75. M. Valenta [-] ) , J. Vystyd [-]

M. Süttö [-] - J. Nerad [-] , J. Liška [-] , F. Tomáň [-] (78. D. Horvát [-] ) , T. Jílek [-] (61. J. Glanc [-] ) - J. Tolar [-] , J. Horváth [-] (46. J. Pachta [-] ) , M. Kobera [-] (74. J. Vrba [-] ) , M. Matoušek [-] - M. Novotný [-] (76. P. Klaus [-] ) , J. Diviš [-]

ŽK: 64. L. Brotánek - 28. J. Diviš .
Hráči zápasu: D. Němec .