13.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

FC Ostrava-Jih Velkou Polom nezdolala.

52. J. Coufal (vl.) - 33. J. Chudoba
0

Jižané si rozdělily body s Velkou Polomií.

Utkání obou aktéru bylo svou úrovní nadprůměrné a bylo k vidění spousta zajímavých fotbalových okamžiku. Do utkání vstoupili domácí velmi aktivně a prvních dvacet minut měli převahu, ale opět bez brankového efektu. Postupně hosté z Velké Polomí zpřesnili svou hru a využívali své hbité útočníky k rychlým protiútokům. Při jednom z těchto útoku v 33´ získali rohový kop. Který využili ke vstřelení své vedoucí branky 0:1. Domácí Ostravu-Jih to částečně přibrzdilo v aktivitě.

Do druhého poločasu vstoupili domácí ještě aktivněji, ale i ty nejlepší brankové příležitostí nevyužili. Hosté však každé situace po získání míče využívali k nebezpečným protiútokům. V 52´ obrana hostu zazmatkovala a po nedorozumění mezi brankářem a obráncem padl vlastní gól a rázem bylo vyrovnáno na 1:1. V posledních patnácti minutách se hrál fotbal od brance k brance. Oba týmy se snažili strhnout vítězství na svou stranu. V brance hostu se blýskl několika skvělými zákroky jejích brankář. Na straně domácích pozorná obrana již nepustila hosty do žádné větší šance. Takže nakonec se dá říct, spravedlivá remíz.