6.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

--

Jižané si odvážejí bod z Chuchelné

28. M. Faika - 43. M. Gaži
0

Obě soupeři vstřelili v prvním dějství po jedné brance. Pak se už nic nestalo a zápas skončil remízou.

Utkání se hrálo za velkého vedra a hřiště bylo vlivem suchá tvrdé a nerovné. Což znemožňovalo, přizemní kombinaci. Náš tým začal aktivně a dvěma průniky Korbačky ohrozil branku domácích, ale bezvýsledně. Postupně se domácí více osmělovali a dvěma pokusy z 16m ohrozili naší branku. Kde však stál pozorný brankář Drobec. V 28´ minutě při rohovém kopu míč dosedl na hlavu zcela volného hráče domácích a nebyl pro něj problém z 6m vstřelit hlavou vedoucí gól domácích 1:0. Hra byla oboustranně neurovnaná a bez brankových příležitostí. Přišla však 43´ kdy do pokutového území pronikl náš obránce Filip Zima a nezištně přihrál Matěji Gažimu a bylo vyrovnáno na 1:1.

V druhém poločase se hrála nezáživná kopaná. Domácí šanci zlikvidoval náš brankář, my jsme neohrozili praktický branku soupeře. Celkově může být spokojeni ze zisku jednoho bodu.