Suché Lazce pokořily Karlovice

0

Po půli to bylo o dvě branky pro domácí. Hosté sice snížili, ale poslední slovo patřilo opět domácím.

V Suchých Lazcích na sebe narazila mužstva z popředí tabulky, takže se očekávala ofenzivně laděná podívaná. Již začátek utkání naznačil, jakým směrem se bude sobotní duel ubírat. Hned ve 2. minutě totiž domácí Kostka s Vlhou vytvořili výbornou palebnou pozici pro Švece a ten potvrdil pověst kanonýra – 1:0. O druhou trefu Suchých Lazců se zasloužil Šlesinger, když předvedl parádní individuální akci – 2:0.

Po přestávce ovšem domácí polevili, což se jim vymstilo v 65. minutě. Guňka totiž naložil s odraženým balonem na podtrženou jedničku – 2:1. Tři minuty před finálním hvizdem se však sucholazečtí fanoušci mohli utlouct radostí. Adamčík obtančil kolem hostujících obránců a nádherný slalom završil ranou do šibenice – 3:1.

Počet diváků: 68. Rozhodčí: KRET Martin - DYTKO Gustav, HAVLÍK Přemysl.