6.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

Zlatníky prohrály v Bruntále

10. A. Dluhoš , 30. M. Cabal (p.) , 78. M. Rončák - 48. V. Ležák
0

Po poločase prohrávaly Zlatníky o dvě branky. Na počátku druhé půle dokázaly snížit, ale Bruntál si třetím gólem výhru pojistil.

Rezerva Bruntálu už doma potřebovala zabrat a proti Zlatníkám skutečně vyválčila tři body. Domácí nastartovala hned 10. minuta, kdy balon po standardce propadl na šestnáctku a Dluhoš propálil gólmana Vránu – 1:0. Poté se navíc Tomáš Němčík dopustil penaltového faulu a Cabal zvýšil na 2:0. A to ještě Bruntál zazdil další dvě tutovky.

Po přestávce však nastal obrat o sto osmdesát stupňů. Ve 48. minutě Ležák krásně trefil víko a hosté se dostali do laufu. Největší příležitosti ke srovnání skóre měli Korbel s Lukášem Němčíkem, jenže domácí svatyně odolala. Udeřilo tedy na opačné straně, když Rončák pečetil vítězství bruntálského béčka na výsledných 3:1.

Autor textu: Jan Obludník