4.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. D, 2016-2017

--

Růžička zajistil hostům remízu v 90. minutě

69. M. Soško (p.) , 72. J. Pešek - 28. D. Hanzelka , 90. M. Růžička
0

Smůla se lepí na začátku sezóny na fotbalisty z Fryčovic. Po dvou porážkách 3:4, neuspěly Fryčovice ani v domácím utkání s Vlčovicemi. Na vedoucí gól hostujícího Hanzelky z 28. minuty, dokázaly Fryčovice reagovat po přestávce, kdy během tří minut vsítili dva góly Soško s Peškem. Radost domácím příznivcům pak zkazil v 91. minutě Růžička v době, kdy Fryčovice hrály pouze v deseti, když jim  rozhodčí v 84. minutě vyloučil Koloničného.