13.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. C, 2016-2017

--

--

Podzimní domácí rozlučka za tři body, Horní Suchá - Hnojník 2:1

0

V dalším mistrovském utkání naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli ve 13. kole 1. B třídy skupiny C na domácím hřišti proti týmů TJ Sokol Hnojník výsledkem 2:1, když poločasový stav byl 1:0. Za náš tým se v posledním domácím mistrovském utkání v podzimní části nejdříve prosadil Petr Čermák a poté Daniel Juranek. Naši hráči se tak s diváky v podzimní části na domácí půdě rozloučili vítězně.

V dalším mistrovském utkání naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli ve 13. kole 1. B třídy skupiny C na domácím hřišti proti týmů TJ Sokol Hnojník výsledkem 2:1, když poločasový stav byl 1:0. První branku v utkání vstřelil ve 40. minutě náš Petr Čermák a poslal náš tým do vedení 1:0. Tímto výsledkem také skončil první poločas. Ve druhém poločase hosté ve 47. minutě zásluhou Jiřího Kroužka skóre utkání srovnali na 1:1, ale náš nejlepší střelec týmů Daniel Juranek v 51. minutě vrátil našemu týmů vedení na 2:1 a určil tak i konečné skóre utkání. Naši hráči se tak s diváky v podzimní části na domácí půdě rozloučili vítězně. Na toto domácí vítězství se pokusí naši hráči navázat v posledním mistrovském utkání v podzimní části, ve kterém se představí 5. listopadu na hřišti týmů Finstal Lučina.