12.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. C, 2016-2017

--

--

Série porážek skončila

0

V dalším mistrovském utkání naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli ve 12. kole 1. B třídy skupiny C na hřišti týmů SC Smilovice výsledkem 0:2, když poločasový stav byl 0:1. Za náš tým se nejdříve prosadil Daniel Juranek a poté Martin Mikulec. Naši hráči tak přerušili sérii tři porážek v řadě a zase poznali chuť vítězství.

V dalším mistrovském utkání naši hráči TJ Depos Horní Suchá vyhráli ve 12. kole 1. B třídy skupiny C na hřišti týmů SC Smilovice výsledkem 0:2, když poločasový stav byl 0:1. První branku v utkání vstřelil v 44. minutě náš nejlepší střelec týmů a nejlepší střelec soutěže Daniel Juranek, kterého následoval v 86. minutě Martin Mikulec brankou na 0:2. Naši hráči tak přerušili sérii tři porážek v řadě a odvezli si domů zasloužené a důležité tři body. Na venkovní vítězství se pokusí navázat naši hráči v posledním domácím mistrovském utkání v podzimní části, ve kterém se představí 29. října proti týmů TJ Sokol Hnojník.