4.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. C, 2016-2017

--

--

Hnojník ztratil čtyřbrankové vedení

0

Domácí Hnojník se ujal vedení po gólech Hlávky, Walicy, Witose a Kozla už 4:0 a zdálo se, že se zápas stane jeho jednoznačnou záležitostí. Hosté sice dokázali brankou Tomíčka před pauzou snížit, ale nic nenasvědčovalo tomu, že se zápas zvrtne. Po přestávce se ovšem začaly dít neuvěřitelné věci, kterým domácí fandové těžko uvěřily. Druhou trefu Lučiny zařídil po Myšinského standarce hlavou Bubík. Stejný hráč měl podíl i na třetí brance Lučiny, když jeho nepříliš podařenou střelu dorazil za záda brankáře Hruška. Šok pak pro domácí přišel sedm minut před koncem, když remízu hostům zajistil v 83. minutě po samostatné akci Tomíček.

TJ Sokol Hnojník
Alois Mikunda (trenér): Defenzíva nám ani trochu nefunguje, bráníme tak špatně, že nad tím zůstává rozum stát. Nedokázali jsme ubránit standardní situace. Jakmile hosté zahrávali rohový kop, byl z toho gól. Pro hráče i pro trenéra je něco takového nesmírně frustrující. První půle byla dobrá, druhá katastrofální Zdroj: http://fm.denik.cz/fotbal_region/ohlednuti-za-fotbalovymi-zapasy-okresnich-tymu-20160831.html

M. Mrozek [-] - Z. Minář [-] (74. T. Kroužek [-] ) , P. Witos [-] , J. Hlávka [-] (85. T. Gańczarczyk [-] ) , E. Lemchi [-] (48. T. Jaworek [-] ) , M. Walica [-] , J. Kroužek [-] , J. Kozel [-] , L. Brzuchanski [-] , M. Bauman [-] , T. Jantoš [-]