13.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

Vřesina rozebrala Píšť

15. R. Kalmus , 18. O. Zug (vl.) , 26. A. Herák , 37. A. Hloušek , 48. J. Novák , 58. M. Smrčka , 65. A. Hloušek , 69. A. Hloušek , 73. A. Hloušek
0

Vřesina uštědřila devítibrankový debakl Píšti.

Vřesina do třetice s posledním týmem tabulky neprohrála,ale naopak uštědřila svému soupeři lekci a vyhrála zaslouženě vysoko 9:0.Diváci se sice dožadovali desítky,ale Vřesina byla ke Slávii milosrdná.První branku dal ve 14´Robin Kalmus 1:0.V 17´vystřelil zpoza šestnáctky Tonda Hruzík a s pomocí teče skončil míč v síti 2:0.Ve 27´dal třetí branku Tonda Herák a poločasové skóre uzavřel ve 38´Aleš Hloušek 4:0.

Ve druhé půli se dalo čekat,že skóre ještě poroste.Vřesina hrála s chutí a Slávie se nestačila bránit.V 50´zvýšil na 5:0 Jakub Novák a v 51´na 6:0 Marek Smrčka.Pak přidal tři branky Aleš Hloušek a to v 66´,70´a 74´a dosáhl tak čistého hatriku.Stav byl 9:0 a zbývalo 16 minut do konce.Vřesina však už polevila a tak desítka nepadla.Vřesina se tak posunula na druhé místo tabulky za vedoucí Kozmice.