13.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

--

Světlá Hora otočila po přestávce

0

Hosté si na začátek utkání rozhodně nemohli stěžovat, protože hned ve 2. minutě si na roh Uvíry naskočil Lukáš Němčík a Světlá Hora rázem honila jednobrankové manko – 0:1. O chvíli později ale zazmatkovala defenziva Zlatník a Luska vyrovnal na 1:1. Pět minut před přestávkou však centr Kořínka s pomocí větru zaplachtil až do sítě, takže se do kabin odcházelo lépe hostům – 1:2.

Zlatníky ovšem nadějné vedení neudržely. V 65. minutě jim nesklapla ofsajdová past a Bendík proměnil sólový nájezd – 2:2. Hosté okamžitě přitlačili na pilu, jenže tutovky Diehela, Haase anebo Uvíry se minuly účinkem a samozřejmě následoval trest. Necelých deset minut před závěrečným hvizdem vyběhl chybně gólman Otipka, což byla voda na mlýn Hapkovi – 2:3.