12.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

Slavkov převálcoval Světlou Horu

0

Slavkov rozhodl o své výhře čtyřmi góly ve druhé půli.

Slavkov si proti Světlé Hoře připsal povinné vítězství, i když v prvním poločase z jeho profesorského výkonu bolely oči. Začátek nedělního duelu orámovaly dva jedovaté pokusy domácího Obludníka, ale pak nečekaně zahrozili hosté. Hlavičku Okřiny naštěstí skvěle zlikvidoval gólman Machel. Slavkovští se probudili až ve 31. minutě, jenže Dietrich po rohu Schneidera zamířil zblízka vedle. Ve zbytku úvodního dějství se opakovaně drbal za ušima Gloga, protože po centrech Schneidera a Dietricha zazdil stoprocentní šance.

Druhé dějství otevřel pohotový halfvolej Obludníka, ale míč se nevešel mezi tři tyče. Světlá Hora kladla odpor pouze do 57. minuty. Markovi sice střela vůbec nesedla, jenže balonu se chopil Cahel a po efektní zasekávačce nekompromisně napnul síť – 1:0. Hned poté zahodili solidní příležitosti Hendrych s Cahelem. V 65. minutě už hostující svatyně neodolala. Gloga načechral roh na přední tyčku, kde se zjevil Dietrich a prudkou hlavičku vměstnal pod břevno – 2:0. Rovněž třetí zásah domácích pohladil duši fotbalového fajnšmekra. Marek převzal balon na vlastní půlce od Obludníka, následně se vydal na ofenzivní výlet a nádhernou dělovkou ze třiceti metrů zvýšil na 3:0. O chvíli později byla Světlá Hora zralá na ručník. Domácí rozebrali soupeře do posledního šroubečku, když putoval balon přes Hrušku, Obludníka a Glogu až k Hendrychovi a ten pečetil na finálních 4:0. Od ještě většího debaklu hosty uchránil Schneider, protože spálil nejméně tři tutovky.

TJ Sokol Slavkov
J. Machel [-] - D. Cahel [-] (80. F. Holuša [-] ) , R. Hendrych [-] , R. Klement [-] , J. Král [-] , T. Dietrich [-] (86. M. Vanya [-] ) , J. Schneider [-] , M. Hruška [-] , T. Marek [-] (85. J. Grigoriadis [-] ) , J. Gloga [-] , J. Obludník [-]

TJ Světlá Hora
P. Juračka [-] (80. R. Bystroň [-] ) - J. Okřina [-] , R. Matuška [-] , J. Ferko [-] (46. P. Svatý [-] ) , E. Bocan [-] , J. Bendík [-] , O. Hynek [-] , T. Grosman [-] , D. Luska [-] , P. Kalaš [-] (60. P. Mako [-] ) , V. Meluch [-]

ŽK: 50. R. Klement , 60. J. Schneider - 33. J. Okřina , 40. E. Bocan , 73. T. Grosman , 84. P. Svatý , 90. V. Meluch .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: ŠUJAN Stanislav - ŠPIČÁK Zbyněk, YEGHIAZARYAN Vachik.