9.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

--

Kylešovice překvapily

0

kylešovice si vezou tři body z Chomýže, když rozhodující trefu daly osm minut před koncem.

Kylešovice v posledních týdnech schytaly několik nepříjemných debaklů, takže ani v Chomýži se od nich zázraky nečekaly. Mužstvo z Opavy se ovšem postaralo o překvapení kola, protože si z Bruntálska odvezlo všechny body. Hosté nakročili k vítězství v 18. minutě, kdy vracel Mareček odražený balon do vápna a míč bez jakéhokoliv doteku zapadl přesně k tyči – 0:1.

Krátce po přestávce se Kylešovice znovu radovaly, ale předčasně, jelikož Mezerovi sudí odmávali přísný ofsajd. Čtvrthodinku před závěrečným hvizdem naopak udeřilo na opačné straně. Gólman Evják se zřejmě zalekl dotírajícího Juchelky, který šlapákem vyrovnal na 1:1. V 82. minutě však zažila Chomýž šok. O výhru hostů se postaral Drnda – 1:2.