6.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

--

Přestřelku ovládly Žimrovice

0

I když šla Světlá Hora do vedení Žimrovice brzo otočily skóre a dovedly zápas do vítězného konce.

Úvod zápasu vyšel lépe hostující družině ze Světlé Hory. Ta se ujala vedení už v 8. minutě, když trestný kop využil Jiří Rončák - 0:1. Žimrovice srovnaly o tři minuty později, když Martin Rusňák obešel dva protihráče a z šesti metrů poslal míč k tyči - 1:1. V 19. minutě po centru zprava dorazil míč za záda hostujícího brankáře Josef Hertel - 2:1. V té chvíli už Žimrovice opanovaly hru a svůj tlak vyjádřily v závěru poločasu dvěma góly. Nejdříve v 37. minutě zakončil rychlý brejk Lukáš Škrobánek střelou podél gólmana - 3:1. Minutu před odchodem do kabin doklep do sítě míč Martin Rusňák - 4:1.

Ve druhém poločase byly lepší Žimrovice. V 55. minutě orazítkoval Josef Hertl z přímého kopu tyč. O sedm minut později po rychlé kombinaci dostal za obranu David Hertel a po páté rozradostnil domácí fandy - 5:1. Hosté korigovali skóre v 65. minutě, když centr z boku dorazil na zadní tyči do sítě Jiří Bendík - 5:2.  V 76. minutě po rohovém kopu vsítil šestou branku domácích Petr Martinák - 6:2. Čtyři minuty před  koncem zápasu uzavřel skóre po rohovém kopu hlavou hostující Jakub Petřík - 6:3. Žimrovice si připsaly do tabulky tři důležité body.