5.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

--

Nováček otočil skóre

0

Hned v 7.minutě napřáhl z dálky kylešovický Pekárek a jeho nádherný padající list se s pomocí tyče zabrzdil až v síti - 1:0. Hosté byli evidetně zaskočeni, takže jen s pořádnou dávkou štěstí přežili další šanci Marečka. Postupem času ovšem nováček I.B třídy přebíral iniciativu. Po výpadu Vlhy se zjevil v tutovce Kožušník, ale gólman Evják výtečně zakročil. Zaslouženého vyrovnání se hosté dočkali krátce po přestávce. Běžela 50.minuta, když rychlonohý Vlha utekl opavským zadákům a poslal balon přesně ke vzdálenější tyči - 1:1. Suchým Lazcům narostla křídla, takže hned v 54.minutě otočil Švec po akci Adamčíka skóre na 1:2. Při dalších stoprocetních příležitostech hostů pak podržel svůj tým výborný Evják. Hosté se tedy nakonec museli o vítězství strachovat. Nejblíže vyrovnání se ocitl Mužík, který po faulu na Pekárka zahodil penaltu.

autor textu: Jan Obludník