1.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2016-2017

--

--

Kylešovice přetlačily Otice

0

Sobotní střetnutí mezi Kylešovicemi a Oticemi nenabídlo příliš výživné fotbalové menu. Nerozhodný stav vydržel do 20. minuty, kdy se dopustil obrovské hrubky hostující gólman Weiss. Při odkopu osudně namazal Pechníkovi a domácí plejer ho chytře přeloboval – 1:0.

Další branky padaly až po přestávce. Tým z Opavy předvedl přímo raketový vstup do druhého poločasu. Hoferek perfektně uvolnil Pekárka a ten velkou šancí nepohrdl – 2:0. Od 66. minuty se ovšem na kylešovické umělce začalo rýsovat drama. Pristaš totiž po kombinaci Hoppa se Sznapkou zamířil přesně k bližší tyči a korigoval na 2:1. Vyrovnání se ovšem Otice nedočkaly. Nejprve neuspěl Pristaš a trefu Sznapky sudí neuznali kvůli ofsajdu. Domácí ale zvítězili naprosto zaslouženě, protože Hoferek ještě zahodil tři velmi slibné příležitosti.