12.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

--

--

Jakubčovice rozcupovaly Oldřišov

0

První poločase ještě skončil pouze jednobrankovým rozdílem. Domácí ve druhém přidaly čtyři branky a debakl byl na světě.

Oldřišov rozhodně nebude na zápas s Jakubčovicemi vzpomínat v dobrém, protože si v Odrách uřízl pořádnou ostudu. Hosté přitom v úvodní čtvrthodince tvrdili na trávníku muziku. Z křídla si dvakrát sběhl do šestnáctky agilní Bořučký, jenže ani v jednom případě nenašel gólový recept na spolehlivého brankáře Bučka. Domácí se zbavili nervozity v 17. minutě, kdy otevřel skóre rychlonohý Murin – 1:0. Fotbalisté Oldřišova se z toho ještě ani nestačili vzpamatovat a po trefě Šťastného znovu lomili rukama – 2:0. Hosté ovšem neklesali na mysli, což se jim vyplatilo sedm minut před přestávkou. Po rohovém kopu Wichy vystoupal do vzduchu Utěšený a prudkou hlavičkou málem protrhl síť – 2:1.

Sporný moment ze 47. minuty však hosty definitivně uzemnil. Murin si při souboji s Uličkou pomohl lehkým faulem, sudí Dytková nechala chybně pokračovat ve hře a jakubčovický forvard zužitkoval unfair výhodu – 3:1. Oldřišov se následně sesypal jako domeček z karet. Domácí proměnili zbytek utkání ve svou exhibici, když se ještě gólově prosadili Pavel Zagol, Schreier a Martin Zagol – 6:1.

SK Moravan Oldřišov
Michael Ulička, asistent trenéra Oldřišova: Stejně jako posledně ve Vítkově to znovu byla katastrofa. Venku se nám v letošní sezoně vůbec nedaří. V Jakartovicích mají malé a úzké hřiště, což nám příliš nevyhovovalo. Přesto jsme začátek neměli špatný, když jsme se objevili ve dvou nadějných šancích. Potom jsme bohužel obdrželi slepené góly a po třetí inkasované brance jsme úplně odpadli. Pak už jsme se jen modlili, až je konec.