8.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

--

Výhru zajistil Cudrák

0

Krásné Loučky zvítezily díky brance Cudráka z první půle.

Bolatice se z Krásných Louček vracely s nepořízenou, když doslova umřely na krásu, protože neproměnily několik slibných brankových příležitostí. Hosté se poprvé drbali za ušima po rohovém kopu Zdeňka Dudy a nepřesné hlavičce čahouna Hartoše. Další výbornou šanci potom zazdil Kotík, který si naběhl na křížný pas Sněhoty, jenže jeho volej neměl gólové parametry. V domácím dresu hýřil aktivitou většinou pouze Cudrák. Právě bývalý plejer Opavy se ve 31. minutě radoval z vedoucího zásahu Krásných Louček – 1:0.

Bolatice sahaly po vyrovnání krátce po přestávce, když Zdeněk Duda vystihl nedůraznou malou domů, jenže brankář Petr uhasil doutnající požár. O deset minut později oslovil Zdeněk Duda krásným centrem Gaidu, jehož hlavička bohužel směřovala nad břevno. Krásné Loučky si zhluboka oddechly rovněž v poslední minutě. Zdeněk Duda se postavil k nadějnému trestňáku, pozorný Petr balon vyrazil k Ondřeji Langerovi, ale hostující útočník stál v ofsajdu. Hosté si tak vypili kalich hořkosti až do dna.

TJ Sokol Krásné Loučky
Miroslav Pella (vedoucí mužstva): Od začátku zápasu jsme hráli lépe než soupeř. Vytvořili jsme si pět vyložených šancí, kdy Cudrák šel pětkrát sám na branku. Bohužel z toho padla jen jedna branka. V závěru 1. poločasu jsme přežili dvě šance hostujícího mužstva, kdy nás podržel brankář Petr. Druhý poločas jsme začali vlažně a hosté nás zatlačili do defenzívy., ale narazili na dobře připravenou obranu, do které se vrátil zkušený stoper Kozák. Poté jsme si vypracovali další tři šance, kdy po úniku Cudráka, následná střela skončila opět na výborně chytajícím gólmanovi hostí. Když jsme přežili závěrečnou standardku, kterou vychytal skvěle brankář Petr, tak jsme zápas dotáhli do vítězného konce.

FK Bolatice
Jiří Šula, asistent trenéra Bolatic: V Krásných Loučkách jsme odehráli smolný zápas. Měli jsme spoustu vyložených šancí, jenže všechny jsme zahodili. Stále nám chybí potřebný klid v koncovce. Když nevstřelíte gól, tak prostě nemůžete vyhrát. Domácí toho moc neukázali. Problémy nám dělal pouze rychlý Cudrák.

M. Petr [-] - M. Satke [-] , M. Tesař [-] (66. S. Chudický [-] ) , J. Lalák [-] , M. Cudrák [-] , J. Košárek [-] (90. M. Mylek [-] ) , R. Choma [-] , L. Chlopčík [-] , L. Dvořák [-] , L. Česlík [-] (83. J. Fiurášek [-] ) , R. Kozák [-]