6.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

--

Kravaře vezou bod z Darkoviček

0

Kravaře sice po poločase vedly, ale Darkovičky ve druhé části skóre srovnaly.

Víkendový duel Darkoviček s Kravařemi nepoznal vítěze. V prvním poločase tvrdili muziku hosté. Obrovskou příležitost nejprve zazdil Hanus, když po lahůdkovém centru Saba nasměroval míč těsně nad břevno. Mnohem zodpovědněji si počínal až jeho parťák z útoku Seibert, který v 17. minutě nepohrdl dalším skvostným pasem Saba – 0:1. Štěpánova družina byla v laufu, ale Sabo se Seibertem už ukazatelem skóre nezacloumali. Během úvodní pětačtyřicetiminutovky se samozřejmě několikrát osmělili i domácí. Svědomí zpytoval především Lomozník, který po trestňáku Kremzera poslal balon zblízka ramenem mimo tři tyče. Za ušima se drbal rovněž Felgenträger, protože při nadějném přečíslení zahnal Lomozníka mimo optimální střeleckou pozici.

Kravaře mohly po přestávce zvýraznit své vedení, jenže Sabo s Lavrovičem neuspěli. Na opačné straně vypustil Buchvaldek z nohy dělový projektil, ale gólman Šupola vyboxoval míč do bezpečí. V 69. minutě už neměl tolik štěstí, když ho po tečovaném pokusu Rozhona překonal Turanský – 1:1. Hosté sice reklamovali ofsajd, sudí Moravec ovšem jejich nářky nevyslyšel. Šest minut před závěrečným hvizdem byla v kravařských fotbalistech malá dušička, ale Gai po standardce Kremzera pálil z voleje o chloupek vedle.

FK Darkovičky
Roman Divina, trenér Darkoviček: Náš výkon určitě nebyl podle mých představ, i když tohle je vždy přímo úměrné kvalitě soupeře. Kravaře mají velice kvalitní mančaft. Hosté sice drželi míč častěji na kopačkách, ale na šance to bylo poměrně vyrovnané. Remíza je spravedlivá, některým našim oporám to bohužel příliš nešlo.

Městský FK Kravaře
Karel Štěpán, trenér Kravař: S remízou nemůžu být spokojený. Úplně hloupě jsme totiž přišli o dva body. V prvním poločase jsme si vytvořili spoustu šancí, jenže vedli jsme pouze o jeden gól. Tam se mohlo rozhodnout. Po přestávce už jsme trošku polevili a vymstilo se nám to. Musím si postěžovat na rozhodčí, protože vyrovnávací branka padla podle mého názoru z ofsajdu.

P. Varga [-] - K. Lomozník [-] (64. D. Rozhon [-] ) , A. Felgenträger [-] (86. M. Duda [-] ) , P. Kremzer [-] , P. Turanský [-] , P. Buchvaldek [-] (75. M. Gai [-] ) , R. Wicker [-] , O. Diviš [-] , D. Strachota [-] (46. T. Kabich [-] ) , P. Adamčík [-] , L. Lindovský [-]

R. Šupola [-] - M. Sabo [-] , D. Vitásek [-] , V. Klösel [-] (35. M. Czerný [-] ) , D. Peterek [-] (69. V. Trušina [-] ) - M. Žídek [-] , V. Koneczný [-] , S. Lavrovič [-] , E. Peterek [-] (60. M. Pavelek [-] ) - M. Hanus [-] , T. Seibert [-] (73. J. Jaroš [-] ) -

ŽK: 58. D. Peterek .
Počet diváků: 182. Rozhodčí: MORAVEC Roman - KOLEČKÁŘ Antonín, KRET Martin.