6.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

--

--

Štěpánkovice potvrdily výhru z Bohuslavic

0

Štěpánkovice se dostaly do dvoubrankového vedení. Jakubčovice dokázaly už jen snížit.

Ve Štěpánkovicích tentokrát zvítězila bojovnost nad fotbalovostí. Jakubčovice sice prokázaly vysokou technickou vyspělost, ale domácí borci dřeli jako koně, za což sklidili bodové ovoce. Tým z Prajzské nabudila 26. minuta, kdy vletěl do vápna Harazim, všichni čekali centr, jenže štěpánkovický útočník našel skulinku u přední tyče – 1:0. O chvíli později se řítil Schwalbe úplně sám na gólmana Bučka, během podzimu se však stále ještě nezbavil střelecké impotence.

V 63. minutě si ovšem Schwalbe notně vylepšil náladu, protože perfektně asistoval Michalu Grigarčíkovi a ten zvýšil již na 2:0. Domácí se mohli definitivně uklidnit při nadějném přečíslení dva na jednoho, jenže Schwalbe s Michalem Grigarčíkem si gólové repete nestřihli. Necelých deset minut před závěrečným hvizdem se to Štěpánkovicím zákonitě vymstilo. Technický pokus Martina Zagola zaplul krásně k tyči a na světelné tabuli se objevil průběžný stav 2:1. V hektické koncovce hosté neudrželi nervy na uzdě, když Kamil Molnár kopl Kufku v přerušené hře a obdržel červenou kartu. Do sprch ho pak doprovodil ještě David Molnár, který počastoval rozhodčího řadou vulgarit. Domácí tak mohli začít slavit důležitou výhru.

TJ Sokol Štěpánkovice
Jindřich Harazim, trenér Štěpánkovic: Jakubčovice byly určitě fotbalovějším mužstvem, ale před našimi kluky musím smeknout klobouk, protože opravdu dřeli až do konce. Podali jsme výborný kolektivní výkon. Jen mě mrzí, že jsme za stavu 2:0 zahodili dvě tutovky. Soupeř potom totiž snížil a ještě to byly pořádné nervy.

TJ Tatran Jakubčovice
Josef Molnár (asistent trenéra): V prvním poločase jsme hráli úplně špatně a inkasovali jsme branku. Pak nám soupeř přidal ve druhé půli ještě jeden gól a pak už jen zdržovali. Deset minut před koncem se nám podařilo vstřelit kontaktní branku. Bohužel tři minuty před koncem nám rozhodčí vyloučil dva hráče a s výsledkem se už nic nedalo dělat.

M. Tomíček [-] - J. Smažík [-] , D. Novák [-] , R. Heider [-] , D. Harazim [-] (59. M. Grigarčík [-] ) , A. Schwalbe [-] (84. J. Dluhoš [-] ) , D. Benek [-] (87. L. Bielan [-] ) , M. Liška [-] , P. Grygarčík [-] , D. Kožušník [-] (59. L. Kufka [-] ) , D. Tomíček [-]

Z. Buček [-] - K. Molnár [-] , J. Schreier [-] , P. Zagol [-] , P. Ďurica [-] , T. Murin [-] , D. Vavroš [-] , D. Molnár [-] , M. Zagol [-] , J. Petr [-] (75. R. Šaran [-] ) , Z. Sommer [-]

ŽK: 75. J. Smažík , 78. D. Benek , 89. L. Kufka , 89. M. Liška - 14. T. Murin , 34. P. Ďurica , 38. Z. Buček . ČK: 90. D. Molnár , 90. K. Molnár .
Počet diváků: 160. Rozhodčí: BERAN Jan - HAVLÍK Přemysl, PŘEČEK Dušan.