16.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2016-2017

--

Derby pro Heřmanice

11. K. Půda , 72. P. Schwarz , 83. S. Mantey
0

Heřmanice se ujaly vedení po deseti minutách. Pojistily ho pak dvěma góly v závěrečné dvacetiminutovce.

První branku zápasu vsítili hosté v 11. minutě, po centru z pravé strany se míč odrazil k Půdovi a ten překonal Řehulku. Polanečtí mohli srovnat hned v následující minutě, Mantey ztratil míč před domácí brankou a střelu Borgosze vytáhl Andrejko konečky prstů na břevno. Ve 20. minutě zatáhl míč Mašlanka, přihrál Fromeliusovi, ten našel nabíhajícího Ševčíka, který trestuhodně přestřelil branku. Další velkou šanci měl po nahrávce Fromeliuse Skřehot, sám před brankou ale nemířil přesně.

Zvýšit na 0:2 mohli hosté zvýšit v 52. minutě, přímý kop s velkými problémy vyrazil Řehulka nohama k nabíhajícímu Šimáčkovi, ten ale netrefil branku. Na druhé straně se zase blýsknul Andrejko, který vyrazil střelu Mašlanky z hranice velkého čtverce. Vyrovnat mohl po ukázkovém sólu Kaluža, prošel mezi třemi hráči, prostřelil Andrejka, ale na brankové čáře jej zastoupil obránce. Na 0:2 zvýšil v 72. minutě Patrik Schwarz po centru z pravé strany. Na konečných 0:3 upravil Mantey, po akci z levé strany doklepával míč do prázdné branky.

FK SK Polanka nad Odrou
Radek Nešpor (trenér): Kdyby to bylo dnes poprvé, neřeknu půl slova, ale zahazování příležitostí nás sráželo prakticky celý podzim. Asi to mužstvo máme fakt ještě mladé a nevyzrálé.

FC Heřmanice Slezská
Jaroslav Mlčoch (trenér): Pro tohle jsme si sem jeli. Měli jsme jen jeden plán a ten vyšel.

R. Řehulka [-] - O. Liška [-] , R. Drulák [-] , D. Uher [-] - M. Skřehot [-] (79. P. Planka [-] ) , J. Ševčík [-] , J. Kaluža [-] (83. E. Nitka [-] ) , V. Borgosz [-] , D. Mašlanka [-] - R. Šimek [-] - D. Fromelius [-]

J. Andrejko [-] - S. Mantey [-] (88. J. Gazdík [-] ) , D. Mlčoch [-] (86. T. Wilk [-] ) , M. Šimáček [-] , D. Fojtík [-] , K. Půda [-] (88. J. Schwarz [-] ) , E. Opata [-] , V. Potůček [-] , D. Fedák [-] (65. A. Effa [-] ) , P. Schwarz [-] (83. J. Hetto [-] ) , O. Strojek [-]

ŽK: 60. D. Mlčoch , 70. M. Šimáček .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: LAKOMÝ Tomáš - TOMŠÍK Zbyněk, VIŠČOR Michael.