14.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2016-2017

--

--

Kobeřice přišly o dva body

0

Důležitá záchranářská bitva se původně měla uskutečnit na Valašsku, ale nakonec si oba týmy prohodily pořadatelství. V Kobeřicích se navíc startovalo netradičně již v jedenáct hodin dopoledne. Domácí borci směřovali za důležitým vítězstvím, o které však pět minut před koncem přišli.

Svěřenci trenéra Kamráda vystrčili růžky v 15. minutě, když se Petr Stuchlík rozeběhl kolem pravé postranní lajny, načechral do vápna hezký centr, jenže hlavičku Kryštofa vyškrábl gólman Pešák na roh. Ani Valaši se nechtěli nechat zahanbit, ale rovněž brankář Volný si připsal bravurní zákrok. Kobeřice reagovaly drzým výpadem Kryštofa, po němž opět zazářil Pešák.

Kryštof se drbal za ušima i zkraje druhé půle. Po hrubce hostující defenzivy totiž pelášil úplně sám na Pešáka, jenže obrovskou příležitost neproměnil. Domácí protrhli střeleckou smůlu až v 68. minutě. Jan Oberherr pláchl frenštátským zadákům a ideálním zpětným pasem vyzval ke skórování Wirtha – 1:0. Pět minut před závěrečným hvizdem se ovšem stadionem rozhostilo ticho, protože volej čerstvého Kociána napnul síť kobeřické kasy – 1:1. A když pak neuspěl Jan Oberherr, tak se museli domácí spokojit s remízou.

TJ Sokol Kobeřice
Jan Čujek (útočník): Jsme hodně zklamaní. Ještě chvilku před koncem jsme vedli, měli jsme více šancí, jenže pak nám trošku začaly odcházet síly, čehož soupeř využil. Na těžkém terénu se hlavně bojovalo.

R. Volný [-] - J. Oberherr [-] , J. Janík [-] , D. Janík [-] , Z. Kryštof [-] , J. Čujek [-] (54. A. Šimeček [-] ) , P. Stuchlík [-] , J. Schreier [-] (67. R. Stuchlík [-] ) , R. Wirth [-] , J. Buchta [-] , L. Pavlíček [-]