14.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2016-2017

--

--

Vendryně kradla v Šenově

0

Šenov sice na počátku druhého dějství snížil, ale Vendryně o deset minut rozhodla o své výhře.

Vendryně otevřela skóre hned v úvodu zápasu, když dlouhý míč Chlebka předal Plícha Vlachovičovi a ten skóroval - 0:1. Domácí brzká branka zaskočila a hosté diktovali tempo hry. Vendryně zahodila spoustu šancí, a dlouho se nemohla střelecky prosadit. Stoper Buzek se už na to nemohl dívat, a těsně před přestávkou vyvezl míč až ze své poloviny a sólo ala Maradona zakončil lobem přes brankáře - 0:2.

Šenov se po přestávce snažil něco s výsledkem udělat. Vendryně kontrovala z brejků. V 55. minutě napálil vendryňský Hulboj balon do tyče, ten se odrazil k domácím, kteří po bleskovém kontru Koďouskem snížili - 1:2. Hosté o deset minut později znovu utekli o dvě branky, když rychlý útok Hulboje zúročil v branku svým druhým gólem v zápasu Vlachovič - 1:3. Hosté pak už v klidu dokráčeli za třemi body.

SK Šenov
Alexandr Minich (trenér): Je to vše o proměňování šancí. Opět jsme se trápili v koncovce. Proto jsme prohráli.