12.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2016-2017

--

Kobeřice neudržely vedení

51. Z. Bednář , 69. Z. Bednář - 29. R. Wirth (p.)
0

Kobeřice střídají světlejší chvilky s těmi temnými. Zatímco na domácím stadionu dokážou potrápit prakticky kohokoliv, při venkovních výjezdech si často dělají ostudu. Nepříznivou bilanci se hosté snažili ukončit v Šenově, kde po první půli vedli, jenže nakonec jim zůstaly pouze oči pro pláč.

Kamrádovi chlapci vystrčili růžky již v 11. minutě, jenže Kryštof po asistenci Žmolíka pálil kousek nad břevno. Kobeřický špílmachr Žmolík byl pořád hodně vidět. Ve 29. minutě si došel do vápna pro penaltový faul a Wirth pokutovým kopem nepohrdl – 0:1. Domácí družina se samozřejmě nechtěla nechat zahanbit, když především Bednář zahodil několik solidních příležitostí.

Šenovský útočník se však dočkal až po přestávce. V 51. minutě vyrovnal na 1:1 a za dalších osmnáct minut zajistil domácím těsné vedení 2:1. Mezi jeho trefy se ještě vklínila šance kobeřického Jana Oberherra, který po kolmici Kryštofa zamířil těsně vedle. Na časomíře pak naskočila 72. minuta, když Petr Stuchlík fauloval uvnitř šestnáctky Bednáře, jenže Koďousek pentli nasměroval pouze do tyčky. Šenovu se to mohlo vymstít při hlavičce Pavlíčka, ale balon nenabral potřebnou rychlost. Bodové snažení hostů v závěru otupil Boček, protože se nechal vyloučit.

TJ Sokol Kobeřice
Martin Halfar (vedoucí týmu): První poločas jsme zvládli obstojně. Dokonce jsme vedli, jenže pak jsme museli střídat Žmolíka, což se na hřišti dost projevilo. Ze Šenova jsme si klidně mohli odvést body, i když sportovně přiznávám, že byl soupeř bojovnější a důraznější