7.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2016-2017

--

--

Kobeřice zůstávají poslední

0

Většina fotbalových odborníků se shoduje na tom, že dny Kobeřic v krajském přeboru jsou zřejmě sečteny. Domácí mužstvo pod vedením trenéra Kamráda sice sestupovým myšlenkám ještě nepropadá, jenže potřebný zlom nenastal ani v nedělním duelu proti Čeladné, takže tým z Prajzské zůstal pevně ukotven na chvostu tabulky.

Kobeřice si přitom rozhodně nemohly stěžovat na začátek zápasu, protože udeřily hned ve 13. minutě. Po faulu na Jana Oberherra se Kryštof postavil k trestňáku a skákavou ranou ze dvaceti metrů nachytal brankáře Smolíka na hruškách – 1:0. Další slibnou příležitost přinesl centr Radima Stuchlíka, po kterém hlavičkoval Wirth kousek nad břevno. Znovu se tedy uplatnilo otřepané „nedáš – dostaneš“. Na časomíře zrovna naskočila 28. minuta, když se objevil ve výhodné pozici Řehák a srovnal gólové účty – 1:1.

Druhé dějství střelecky otevřel čerstvý Jakub Janík, jehož prudký projektil zaplaval ve vzduchu, Smolík balon pouze vyrazil, jenže dobíhající Boček zamířil hlavou příliš vysoko. Čeladná pak přispěchala s velice pádnou odpovědí. V 68. minutě osvědčil důraz v šestnáctce Řehák a velice podivným způsobem rozvlnil síť – 1:2. Svěřenci kouče Kamráda ani v tento moment neházeli flintu do žita. O čtyři minuty později převzal Jan Oberherr míč od Kryštofa a smolně rozezvonil tyčku. A když Boček nedosáhl na ostrý centr Jana Oberherra, tak se z vítězství těšila Čeladná.

Autor: Jan Obludník

TJ Sokol Kobeřice
Martin Halfar (vedoucí týmu): Tahle porážka mě mrzí. Náš výkon už vypadal mnohem lépe než v předchozích utkáních. Šlo spíše o remízový zápas. Oni hráli hodně zkušeně a trpělivě, my jsme do nich sice bušili, jenže moc jsme se nedokázali prosadit do koncovky. Oba góly jsme obdrželi po velkém nedůrazu. Mrzí mě rovněž zranění Šimečka, kterého s bolavým kotníkem odvezla ze stadionu záchranka

L. Hluchník [-] - J. Oberherr [-] , D. Janík [-] , Z. Kryštof [-] , R. Stuchlík [-] (61. J. Janík [-] ) , P. Stuchlík [-] , J. Schreier [-] , T. Jašek [-] , R. Wirth [-] (81. J. Čujek [-] ) , L. Pavlíček [-] , A. Šimeček [-] (41. D. Boček [-] )