7.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2016-2017

--

Břidličná přišla o body v závěru

61. M. Schreier , 83. P. Kučera (p.) - 54. M. Dawid , 86. F. Przyczko (p.)
0

Břidličná sice udržela neporazitelnost, ale o výhru přišla čtyři minuty před koncem.

V sobotu přivítala Břidličná předposlední celek tabulky z Vendryně. Břidličná začala náporem, první větší šanci si vypracovala v 17. minutě, když z dvaceti metrů vystrašil brankáře hostí György. Hostující soubor z Vendryně se soustředil na obranu a neustále hrozili z rychlých kontrů. V poslední minutě prvního poločasu zahrávala Vendryně přímý kop, který gólman Zifčák na brankové čáře zpacifikoval.

Po přestávce si Břidličná vytvořila převahu. Velké tutovky postupně zazdili Kučera a Mitov. V 54. minutě se do útoku dostala Vendryně a ránou z dvaceti metrů Dawid vymetl šibenice domácí brány - 0:1. Břidličná po obdržené brance přitlačila na pilu ještě více a vyrovnání se dočkala v 61. minutě po tečované střele Schreiera z pětadvaceti metrů - 1:1. Břidličná nadále pokračovala v tlaku. Dvě šance zahodil Mitov. V 83. minutě zastavili hosté v šestnáctce faulem Kučeru. A sám postižený si věděl rady - 2:1. V 85. minutě  neudržel domácí gólman ránu Chlebka pouze před sebe a ve snaze odvrátit míč do bezpečí fauloval jednoho z hostujících útočníků a byla z toho penalta. S přehledem jí proměnil Pryczko a srovnal stav zápau na konečných 2:2.

TJ Břidličná
Marián Minich (trenér): Dnes nám utkání vůbec nevyšlo, v zakončování jsme byli naprosto bezradní. Na našem výkonu se ale velkým dílem podepsal rozhodčí, který podle mého názoru v této soutěži nemá co pohledávat. Zdroj: http://bruntalsky.denik.cz/fotbal_region/bridlicna-prisla-o-dva-body-az-v-zaveru-20160919.html

L. Zifčák [-] - H. Mensah [-] , M. Borboryo [-] (87. M. Minich [-] ) , D. Jiřičný [-] - R. György [-] , P. Kučera [-] , M. Schreier [-] , D. Hoffmann [-] - J. Mitov [-] , P. György [-] (62. M. Kladníček [-] ) , K. Kocúr [-] -

TJ Vendryně
V. Pecha [-] - J. Pilch [-] , J. Chlebek [-] (32. J. Pilch [-] ) , I. Martinčík [-] , F. Przyczko [-] , F. Racko [-] (89. T. Guznar [-] ) , O. Buzek [-] , O. Byrtus [-] , D. Martynek [-] , M. Dawid [-] , J. Kalfas [-]

ŽK: 25. D. Jiřičný , 36. M. Borboryo , 66. P. Kučera , 85. L. Zifčák - 60. J. Kalfas , 89. J. Chlebek .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: ŠUJAN Stanislav - MUROŇ Antonín, TILKERIDIS Nikolas.