9.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. A, 2016-2017

30. M. Strašík , 37. T. Filípek (p.) - 16. P. Rakušan , 21. J. Adam , 65. L. Němec
0

Havlíčkova Borová zvedá formu

Domácí zaskočení lepší hrou hostí

V Kamenici nastoupilo 11 hráčů, kteří si neoprávněně byli jisti vítězstvím.

Hráči si mysleli, když hrají s předposledním týmem soutěže, že jim vítězství spadne samo do klína.

Hosté však hráli dobře a na výkon domácích to stačilo.

První gól padl v 16 minutě, kdy hostující Petr Rakušan se po odraženém balónu dostal do brejku, domácí nezvládli situaci a útočící hráč s přehledem šanci proměnil.

Druhý gól padl po standardní situaci, kdy domácí záložník z rohu neuhlídal hostujícího Jakuba Adama.

Ve 30. minutě domácí Martin Strašík snižoval na 1:2, když hosté nepokryli standartní situaci po rohovém kopu.

Ve 37. minutě domácí vyrovnali z pokutového kopu (nařízena za ruku ve vápně) na 2:2.

Tímto výsledkem skončil poločas.

Hosté udrželi vedení

Druhý poločas začal za stavu 2:2.

Domácí pokračovali v nevýrazném výkonu, jejich dvě šance zůstaly nevyužity.

Hosté měli 3 šance a jednu z nich v 65. minutě Lukáš Němec proměnil.

Obránce se u rohového praporku snažil odehrát balón do hry, po dlouhém nákopu ztratili domácí míč a po následném centru nesousetředěný domácí obránce Ondřej Šuranský nezabránil hostům ve skórování.

Do konce zápasu se již výsledek neměnil a hosté odvezli zasloužené 3 body.

TJ Slovan Kamenice nad Lipou
Radek Bouchal: Domácí nastoupili "totálně namachrovaní" a zápas nezvládli. Hosté vyhráli zaslouženě.

TJ Sokol Havlíčkova Borová
Roman Brukner: Poslední zápasy se zvedáme. kluci zápas odmakali a zaslouženě jsme vyhráli.

L. Mifka [-] - M. Strašík [-] , P. Klusáček [-] (46. D. Hadač [-] ) , T. Zahradník [-] (86. J. Hadrava [-] ) - D. Melzoch [-] , T. Zahradník [-] , P. Zahradník [-] - T. Filípek [-] , J. Houser [-] (46. O. Šuranský [-] ) - R. Pelc [-] , D. Pelc [-]

P. Veselý [-] - J. Veselý [-] , A. Chlubna [-] , J. Adam [-] - J. Chlubna [-] , L. Kučera [-] , P. Veselý [-] (66. J. Janáček [-] ) , L. Béna [-] , Z. Frühbauer [-] - P. Rakušan [-] , R. Šrámek [-] (57. L. Němec [-] ) -

ŽK: 55. D. Hadač - 51. Z. Frühbauer , 61. J. Adam , 88. P. Veselý .
Počet diváků: 169. Rozhodčí: ŠETEK Jiří - SVOBODA Ladislav, DVOŘÁK Jiří.