14.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2016-2017

--

Ve 20. minutě 3:0 a bylo po zápase, trápení Plané nebere konce

7. T. Hajdušek , 13. M. Repa , 20. P. Rejšek , 41. V. Uher , 63. K. Cibulka , 70. J. Krýsl - 39. J. Trčka , 61. T. Štiak
0

Katovice využily toho, že jsou na vlně po vysoké výhře z minulého kola a proti poslednímu týmu tabulky s chutí zastřílely. O osm branek se v zápase zasloužilo osm různých střelců.

vůli dvoudennímu dešti a noční sněhové nadílce se stala hlavní hrací plocha nezpůsobilou. Zápas se tak odehrál na hřišti Junior, na kterém byla hrací plocha naopak ve výborném stavu. Kvalitní trávník katovickému mužstvu svědčil a od začátku utkání byl výkonnostní rozdíl mezi mužstvy zřetelný.

Do vedení domácí dostal již v 7. minutě Hajdušek, který z deseti metrů prostřelil Brandštýla. Ve 13. minutě se z hranice vápna trefil Repa. Ten samý hráč ideálně naservíroval ve 20. minutě míč Rejškovi a o osudu zápasu bylo rozhodnuto. Na Trčkovu branku po přímém kopu ve 39. minutě zareagoval o dvě minuty později Uher a pojistil katovický náskok. Do teplých kabin se tak šlo za stavu 4:1.

Úvod druhého poločasu byl z domácí strany poněkud nepřesvědčivý, což hostům dovolilo snížit v 61. minutě na 4:2 brankou Štiaka. O dvě minuty později nám ale vrátil třígólový náskok Cibulka. Poslední branku utkání vstřelil v 70. minutě přesnou hlavičkou Krýsl.

Kromě šesti branek Katovičtí ještě dvakrát nastřelili břevno a další mnohé šance zůstaly nevyužity. Přesun utkání na hřiště Junior domácím hráčům určitě prospěl.